bugün

yerine göre davranan erkektir. bir grup tarafından o laf atılmışsa susulur. bok yoluna gitmek istenmez. yalnız malın biri söylemişsse ağız burun girilir.

her bok olunur bu istanbul da. bıcağı çeker görürüsün spartacusluğu sen.
tez elden çıkarılmalıdır.
kibarlığı fazla abartmış karı gibi erkektir. o ne öyle yaa vur kafasına küreği ölsün yer kaplamasın dünyada boşu boşuna.
+terk edeceğim seni
-ne oldu şimdi neye sinirlendin
+az önce geçen arabanın içindekiler bana bakıyorlardı hayvan gibi ve sen hiç tepki vermedin
-iyide ben görmedim ki
+sen zaten neyi görürsün al bak karşıdan gidiyorlar işte
-ne istiyorsun yani amacın ne gidip o kadar adama dalayım kafam gözüm yarılsın hatta beni bıçaklasınlar falan
+sen bu kadarsın işte erkek misin
-ulan arkadaş durup duruken mal mısın sen ya
+defol......!

not: yaşadım ben bunu aga
not2: kız şizofrendi.
kızı düşünen erkektir.
bir kere laf atan tipler en az 3 kişi abartısız.
kavgadan korktuğundan değil öyle anlaşılmasın ama kavga sonuçta bu dayak yersen ne bileyim bıçak yersen bir şey olursa kız orada tek kalacak. tek başına 3 hödüğün arasında. adam gibi kızı uzaklaştır bir şey demeden ne kadar gururun sikilse de ama yeter ki kız arkadaşın güvende olsun.
bırak kız arkadaşını taksiye ver taksi ücretini sonra dön arkadaşların olduğu yere ne işin varsa hallet dayak yesen bile gururunu kurtar.
amaan askim agzimizin tadi kacmasin diyerek sevgilisini sakinlestirmeye calisan erkektir.
orta 1 de edebiyat öğretmeninin bir lafı vardı hiç unutmam. konu eskiden türk'lerde çocuklara kahramanlık yapmadığı sürece isim takılmamasıydı. birimiz; hocam şimdi de öyle olsa keşke dediğinde, sebahattin hocanın yanıtı "siz daha kendi ekmeğinizi bölemiyorsunuz" du.

yanında erkek olan hatuna laf atan bir adam; en adi orospu çocuğunun, büyüyüp başka bir orospudan peydahladığı, anası nenesi yedi nesilden bir duble orospu çocuğudur. bunda hem fikiriz herhalde. hiç sanmam ama sözlükte de daha önce bu davranışı sergileyenler üzerlerine alınabilirler.

şimdi gelelim esas oğlana. bir erkeğin yaşama sebeplerinden birisidir ailesini, sevdiklerini korumak. asıl mesele kadınının gözündeki durumdan çok, kendi içinde yaşadığıdır erkeğin. bana maval okumasın kimse; yok aslında sikertirdim ama kız arkadaşımın önünde kavga etmek yakışmaz diye düşündüm, yok bana bir şey olursa kız yalnız kalır diye düşündüm falan. bunlar fasa fiso.

dayak yemekten korkmayın arkadaşlar. daha iki ay evvel yüzüm fiziki haritaya döndü tam 3 tane silahlı şehir magandasıyla ölümüne kavga ettim. belki de biri o an kendini kaybedip ateş etse şuan bunları yazıyor olamayacaktım. ama her şeyi göze alıp o kavgayı ettim çünkü insanlığım bunu gerektirdi. ayıptır söylemesi o kekolarında ecdatlarını siktim. eğer etmeseydim o kavgayı, kendi içimde kendimle defalarca kavga edecektim. ne demek istediğimi erkekler çok iyi anlar. velhasıl kelam haritaya dönen yüzüm 10 gün sonra eskisi kadar iyiydi. ruhum eskisinden de iyi. en baştaki kahramanlık hikayesini yazmaktaki amacım: belki tarih yazmayabilirsin, belki konuyla ilgili olarak sevgilinin yanında yeşil çam filmlerindeki bir kahraman gibi görünmeye bilirsin ama en azından kendi içinde, kendi kendini kemirip ah ulanlar la ah keşkelerle yaşamazsın. uzun lafın kısası, yanındaki kızı bahane etme korkaklığına arkadaşım. dövüş, dayak ye ama ruhunu kaybetme.
en az yanında erkek arkadaşı varken kıza laf atan orospu çocukları kadar orospu çocuğudur.
laf atan terbiyesiz şerefsiz kişilik yoksunu ile aynı seviyeye düşmek istemiyordur.
lan hala yanında erkek olan kıza laf atan lavuk mu kaldı?
Gösterin yanımdaki kız olmasa da ben haklayayım.
ya kızı sevmiyordur yada g*tü çok kıymetlidir.
efenim seven adam laf attıracak ortama sokmaz yada sevdiceğini öyle sahiplenir ki güçlü kabarık durur kimse bakamaz.
tek kelime ile ''gavat''tır ve artık sevgilisi olmayan erkektir.
laf atmak nedir onu birisi açıklayabilirse bu erkek hakkında yorum yapacağım.

laf atmak nedir, niye atılır, neden atarlar? hele ki yanında erkek arkadaşı olan birine niye atılır? erkek arkadaşı olmasa dahi atılmasının sebebi nedir?
dayak yiyeceğini bilse bile anında karşı atağa geçip dövüşmelidir. Yumruk atıp geri çekilerek rakiplerini ekarte etmesi tavsiye edilir. Mevcut şerefsiz kişilerinde bıçak vb. Yaralamaya yönelik aletleri görürse allah' a haveledir. Koluna tekme savurabiliyorsa savursun.
lafa bakarım laf mı diye kıza bakarım bıyıklı mı diye şaka la şaka adamı oyarım.
şimdi düşünün son model fıstık gibi bir arabaya biniyorsunuz , herifin teki de gelip vay ne güzel araba diyor , küfredip üstüne mi yürürsünüz götünüz mü kalkar ? arabaya sen biniyon neticede .
defolup gitmesi gereken erkektir. derhal kopruden atmali kendini.
eziktir.
durumuna göre haklı sebepleri olan erkektir. bizim sidikli kezbanlar atlamış hemen ''evlerden ırak erkektir aayyyyy!'' falan diye.
be allahın kezbanı, diyelim ki 10 kişi çevirdi etrafını, olmaz olmaz demeyeceksin türkiye burası. adam malkoçoğlumu ki hepsini devirsin. o dayak yerken seni de sikecekler, oldu mu şimdi? ha tecavüz kaçınılmazsa zevk alırım alışkınım diyorsan ayrı.
erkekliği bilek kuvveti sanmayın, bacak arasındaki de sanmayın.
allah korusun deyin geçin. ha çok zorda kalırsan, ölümüne gireceksin abi.
beş kişilik bir gurup laf etmiş
göt yememis tir.
en yakın taksi ile kızı eve gönderip içinden bildiği bütün duaları okuyarak laf atan kitleye doğru yol alması gerekir.
laf atanlara dahil olup kız arkadaşına laf atması gereken erkektir. maksat marjinallik...
barzolar : yavrum benim be uff şu göte bak.

erkek : ehe ben de beğeniyorum kız arkadaşım poposunu teşekkürler arkadaşlar.

kız : ay selami bişey söylesene ya

barzolar : kız hepsi senin mi ?

erkek : valla beyler hepsi onun şu anda . valla bana da vermiyor henüz. yeni çıkıyoruz daha.

barzolar : nasıl da kıvırıyor bee..

erkek : eheh evet kendisi oryantal yapıyor.

özet: erkek gavat.

barzolar : barzo.
izmirle alakası yoktur izmirli sevgilimiz oldu biliyoruz yani. onun dışında da en iyisini yapan erkektir. alır kızı heriflerden uzak yere yürür gider olay çıkarmaya boşu boşuna dayak yemeye günü zehir etmeye gerek yoktur. ayrıca iki gün sonra terkedilcen amk ne uğraşıyorsun?!
(bkz: kız arkadaşına laf atılan adamın kavgadan korkması/#12347413)
belaya atlar giderim diye düşünen erkektir esasında, ama yine de, savunamayan erkek diye bir şey yoktur. götü yemeyen erkek vardır. bakarsın karşı taraf 1 kişidir ama nihayetinde adrenalin denen şey var, kavga olaylarında, kavgaya girince adrenalin devreye giriyor, vurdukça vuruyorsun sonu yok yani, o an elinde başka bir şey olsa yumruklardan ziyade kişide bile kullanabilirsin onu, dedik ya adrenalin işte, adrenalin salgılandıkça vücutta, adama vurduktan sonra tutamıyorsun kendini. madem kavga başladı ya sen onu indireceksin ya o seni. ve yanında hatun kişi var, hatunun psikolojisini etkilemekte var, hatunun iç dünyasını mahvetmemek için kez daha düşünmeli insan. kısacası ya eline verirsin ya eline alırsın olayıdır. bir örnek vererek anlatayım boksör bir arkadaşım var 10 yılı aşkındır dostluğumuz vardır 2013 itibariyle, adaam hem boksör hem de müzisyen gitar çalıyor aynı zamanda şarkı söylüyor. neyse bi gün bir mekanda oturuyoruz, yanındaki kız ardaşına laf attı biri, bu lavaboya gittiğinde, ben de o zamanlar diğer masa da çalan şarkının bass partisyonlarına dikkat kesiyorum davullarına bakıyorum yanımda bir ahbabım daha var. neyse sonra ben duydum zaten, direk kalktım, utanmıyon mu lan dedim orada görüyorsun hatunun sevgilisi var şimdi kalktı ya dedim, ne utanıcam ya dedi eleman işte, senin kız kardeşin var mı dedim var dedi, onun ben taa... ... bilmem ne dedim, kalktı ne diyosun lan sen dedi, dur tekrar söylim anlamadıysan dedim, sonra benim dost dediğim arkadaşım geldi noluyo falan filan derken ben yok bişey problem yok hadi masaya geçelim diye kapatırken konuyu, yan masadan biri şu kızın sevgilisi herhalde haklı dediler, sonra benim arkadaşım noldu deyince, ulan 2 dakka söylemeyin be neden söylüyonuz dediysem de dostum öğreniyor olayı, sonra o laf atan arkadaşın, burnunu kırdı işte, sonrasını boşver zaten tahmin edilen gibi. haa ne oldu bak. zaten ben arkadaşım sürekli söylerdim sadece bu olay için değil, bak hede diyordum birine vurursun ölür mölür bişey olur kendine hakim ol az diyodum. dolayısıyla o anki ruha haline göre değişebilen eylemlerdir. kavga edeceksen de sonucunu göze almalısın.

ek olarak zaten her şey iğne ipliğe dayalı türkiye de, trafikte bile neler yaşanıyor. ama kız arkadaş anne baba kız kardeş, özellikle hatun kişilerin yanında biraz daha sakin olmak lazım, onların psikolojisi de etkilenecek nihayetinde, haa sakin olma taraftarımıyım hayır, ya eline veririm ya elime alırım, ama 2 kere düşünürüm.