bugün

laf atılan kız arkadaşını savunamayan erkek

belaya atlar giderim diye düşünen erkektir esasında, ama yine de, savunamayan erkek diye bir şey yoktur. götü yemeyen erkek vardır. bakarsın karşı taraf 1 kişidir ama nihayetinde adrenalin denen şey var, kavga olaylarında, kavgaya girince adrenalin devreye giriyor, vurdukça vuruyorsun sonu yok yani, o an elinde başka bir şey olsa yumruklardan ziyade kişide bile kullanabilirsin onu, dedik ya adrenalin işte, adrenalin salgılandıkça vücutta, adama vurduktan sonra tutamıyorsun kendini. madem kavga başladı ya sen onu indireceksin ya o seni. ve yanında hatun kişi var, hatunun psikolojisini etkilemekte var, hatunun iç dünyasını mahvetmemek için kez daha düşünmeli insan. kısacası ya eline verirsin ya eline alırsın olayıdır. bir örnek vererek anlatayım boksör bir arkadaşım var 10 yılı aşkındır dostluğumuz vardır 2013 itibariyle, adaam hem boksör hem de müzisyen gitar çalıyor aynı zamanda şarkı söylüyor. neyse bi gün bir mekanda oturuyoruz, yanındaki kız ardaşına laf attı biri, bu lavaboya gittiğinde, ben de o zamanlar diğer masa da çalan şarkının bass partisyonlarına dikkat kesiyorum davullarına bakıyorum yanımda bir ahbabım daha var. neyse sonra ben duydum zaten, direk kalktım, utanmıyon mu lan dedim orada görüyorsun hatunun sevgilisi var şimdi kalktı ya dedim, ne utanıcam ya dedi eleman işte, senin kız kardeşin var mı dedim var dedi, onun ben taa... ... bilmem ne dedim, kalktı ne diyosun lan sen dedi, dur tekrar söylim anlamadıysan dedim, sonra benim dost dediğim arkadaşım geldi noluyo falan filan derken ben yok bişey problem yok hadi masaya geçelim diye kapatırken konuyu, yan masadan biri şu kızın sevgilisi herhalde haklı dediler, sonra benim arkadaşım noldu deyince, ulan 2 dakka söylemeyin be neden söylüyonuz dediysem de dostum öğreniyor olayı, sonra o laf atan arkadaşın, burnunu kırdı işte, sonrasını boşver zaten tahmin edilen gibi. haa ne oldu bak. zaten ben arkadaşım sürekli söylerdim sadece bu olay için değil, bak hede diyordum birine vurursun ölür mölür bişey olur kendine hakim ol az diyodum. dolayısıyla o anki ruha haline göre değişebilen eylemlerdir. kavga edeceksen de sonucunu göze almalısın.

ek olarak zaten her şey iğne ipliğe dayalı türkiye de, trafikte bile neler yaşanıyor. ama kız arkadaş anne baba kız kardeş, özellikle hatun kişilerin yanında biraz daha sakin olmak lazım, onların psikolojisi de etkilenecek nihayetinde, haa sakin olma taraftarımıyım hayır, ya eline veririm ya elime alırım, ama 2 kere düşünürüm.