bugün

oğlunun odasında kayganlaştırıcı ve dildo bulan muhafazakar baba kadar yıkılmayacaktır.

seks bir ihtiyaçtır o kızı leylekler getirmedi ya.
(bkz: laikçi baba).
normal karşılamalıdır .
sana bir temizlikçi tutalım der geçer...
laik satmaktadır. laikçi ne lan am biti?
Atatürk Türkiyesinde gayet normal bir durum. Çok.ilerici çok Atatürkcü olmak adına kızı bazen siktirmek gerekebilir.
Arkadaşlar oyuna geliyorsunuz.. Bence her baba kızının güzel sağlıklı bir aile kurmasını ister.. Ben laik anlayışı savunan biri değilim ama o anlayışta olanlara da saygı duyuyorum. Kaldı ki laik insan olmaz, laik devlet olur... Her insanın bir inanç dünyası vardır.. Laiklik anlayışı onun devlet yönetimde hiç bir dinin etkisinde kalmadan herkese eşit mesafede davranmayı savunur ki, bu da saygı duyulacak bir anlayıştır.. Ama bazı insanlar bunu yanlış anlayıp da dinlere baskı yapıp laikliğin, milletin dinine müdahale olarak görmesi, o insanların ayıbıdır..
Arkadaşlar oyuna geliyorsunuz.. Bence her baba kızının güzel sağlıklı bir aile kurmasını ister.. Ben laik anlayışı savunan biri değilim ama o anlayışta olanlara da saygı duyuyorum. Kaldı ki laik insan olmaz, laik devlet olur... Her insanın bir inanç dünyası vardır.. Laiklik anlayışı onun devlet yönetimde hiç bir dinin etkisinde kalmadan herkese eşit mesafede davranmayı savunur ki, bu da saygı duyulacak bir anlayıştır.. Ama bazı insanlar bunu yanlış anlayıp da dinlere baskı yapıp laikliğin, milletin dinine müdahale olarak görmesi, o insanların ayıbıdır..
Sevgilisinin elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacak kadar düşünceli bir kız yetiştirdiği için övünen babadır.
Şaka lan şaka, kızının odasında prezervatif bulmasıyla kendisinin laik düşünce yapısında olması arasında bağ kuramayan babadır. Muhafazakar bir adam kızının odasında prezervatif bulamaz, imkansız diyenler biraz etrafına baksın bence.
böyle bir başlığa karşılık laiklik anlayışında olan insanların tesettürlü kadınlardan iffetsizlerden hareketle, bütün tesettürlü kadınlara saldıracaktır.. Etki tepki meselesi... ünlü bir söz vardır: bütün genellemeler yanlıştır hatta bu genelleme bile..
kız onun kızıdır kondom da bulur kuranı kerim de sanane yarram dedirten durum.
üniveritedeyken solcu bir hocam vardı ve mezhebi benden farklıydı.. Nedense yetiştiğim çevre hocaya antipati doğurmuştu.. gece gündüz çalışıyor hocanın bakış açısı dışındaki görüşlerle hocayı bozmaya çalışıyordum.. ve yüzde yetmiş ben bozuluyordum. çünkü hoca konunun uzmanıydı, bense öğrenci... derken, sene sonu oldu, ben temel derslerden birinden kaldım, pedegoji derslerinden olan hocanın imtihanına girdim. Aslında hocanın tutturduğu 40-50 sayfalık not vardı.. onlara çalışmadığımdan kağıdı boş verdim... Sonuçlar açıklandı ben yüksek notla geçmiştim.. seneler sonra hocayla karşılaştım: beni neden yüksek notla geçirdiğini sordum, Hocanın cevabı ibretlikti: beni sıkıştıran, dersin geniş bir açıdan işlenmesini sağlayan sendin.. yazdırdığım bir kaç notu ezberlesen ne olur ezberlemesen ne olur? gerçekten o notlardan yüz almak benim en fazla beş saatimi alırdı...Şunu söylemek istiyorum, arkadaşlar insanların farklı düşüncede olması renkliliktir... Hemen namuslarına, haysiyetlerine saldırmayalım..
Başlık parası için 15lik kızını 50lik dayıya peşkeş çeken, Anadolu muslumanı ile aynı beter durumdadır.
laikçi baba nedir dedirten durum. Anlamını bilmediğiniz kelimeleri her önünüze gelen cümlede kullanmaya kalkarsanız buradaki gibi cehalet patlaması yaratırsınız.
Kızının odasında kondom bulmasıyla laikliğin bir alakası yoktur. Laiklik bir yönetim biçimidir, dinsizlik ya da mezhebi genişlik değildir. devletler laik olur bireylerse laik koşullarla yönetilen bir toplumda yaşar. Toplumların dini olamayacağına göre laiklik insanların inanç özgürlüğüne saygı duyan bir sistemdir.

edit: Toplumların değil bireylerin dini olur. Herkes Tanrıyı farklı yorumlar. Bu nedenle farklı dinler, dinlerin içinde mezhepler, mezheplerin altında tarikatlar vardır.
Babaya, "Keşke bunu o gece bulsaydım" dedirten durumdur.
Laikçi ne la babasıdır. Laikçi nedir harbiden lütfen bana açıklar mısınız? Yani artık o babanın yaşadığı hüsranı umursamıyorum. What the fuck is laikçi ya?
gururlanır.

- bizim kız ne kadar bilinçli, merve!
+ ya evet berkecim, izmirliyiz yaaane! *
o kadar sıkıldım ki bu sikimsonik başlıklardan. kaç yaşında adamlarsınız amk.
kullanılmış ve içinde meni varken bulursa daha bir şenlenir ortalık.
patlak kızı ile gurur duyan namus yoksunu babadır.
sıkıntısını sözlükte başlık açarak dile getiren babadır.
yazıktır kimin babasıysa!

Amerikan filmlerini izleyip oradaki kişileri laikçi sanmalarınız yok mu, cehalet örneğisiniz yemin ediyorum.
lütfen laiklik kavramını bir gözden geçirin!
peçeteden kendi imkanlarınızdan doğarken biri size dur demeliydi!
Konyalıdır .

Kesin bilgi yayalım arkadaşlar.
bunlar birtakım uydurmalardır.