bugün

karısının kızının, düğün dernekte oynamasına müsaade eden, şehvetli erkeklerin onu göz hapsine alıp laf atmalarına ses çıkartmayan, şeref adına herhangi bir iddiası kalmamış, hayatının geri kalanını kahvehane arkadaşları tarafından godoşlukla suçlanarak geçirecek olan zavallı babadır.

hadi izmir, tekirdağ, edirne gibi marjinal şehirleri geçtim, anadolunun ücra kasabalarında bile insanlar düğünlerde karılarını kzılarını oynatıyorlar. 15 yaşındakı kızlar fahişelerle yarışırcasına dekolte kıyafetler giymekte, bu vatanı açık hava genelevine çevirmektedirler. bu tip kimselere karşı islam'ı referans alarak karşı koymalıyız. aksi taktirde tecavüzler ve sapıklıklar kaçınılmaz olacaktır.
ramazan ayının bitmesiyle sıkça karşılacak durum.
keşke senin'de baban belli olsaydı da böyle başlıklar açmana izin vermeseydi denilesi bir durum.
binlerce yıldan beri düğünlerde insanlar eğlenirler. çünkü düğün mutlu bir olaydır. ama, aklen rahatsız bir öküzsen bunu anlamakta sıkıntı çeker, eğlenen insanlar görmekten rahatsız olur, eğlenenlere hakaret eder, antisosyal kişilik bozukluğu olan insanlara özgü insanlık dışı ideolojinin alt deliğinden konuya bakarsın. böyle insansıların tam teşekküllü bir akıl hastanesinde tedaviye ihtiyacı vardır.
Pasif troll söylemi.
kızının otobüste oynamasına izin veren babadan daha makul kararlar veren babadır.
(bkz: konyalı)
Ben oynamam zaten o da rahattır babasının kızıyım sonuçta.
Erkekliğin yüz karasıdır.

Bu adamın kızı da alınmaz gerçekten.

Ben hayır der giderdim.

Ayıp denen bir şey var.
eğlenceyi ve eğlenmeyi çok seven kemalist babadır. bunların hamurunda memleket meselesi değil eğlence ve alkol vardır. gerçekten çok yazık..

görsel
güncel Önemli Başlıklar