bugün

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
oğlu olunca ayşe koyması muhtemeldir.fazla zeka aranmaz böylelerinde.
kızının adını meymune koymaktan daha iyidir.
çok muhtemel kızı büyüyünce mahallenin camisine imam yapıcaktır..
balatayı sıyırmış kemalistin boşa dönen kayışından çıkan sesin sözlükte akis yapması sonucunda oluşmuş başlık. bu tiplere nevrotik denir. aşırı ideolojik yüklenmeye bağlı olarak küçük beyinlerinin ısınıp devre yakması sonucunda bu tarz saldırgan hareketlerde bulunmaları sıkça görülen bir durumdur. korunmak için, üzerine su dökmek ya da siklememek tercih edilmesi gereken iki yöntemdir.
ayşe fatma nisa gibi isimler ne güne duruyor diye sormak istediğim kişidir.
müslüman değil şakirt olur heralde bu kişi.
hiçte dile getirilecek şeyler değil bunlar zurnanın zırt dediği yerdesin o zurna da senin götüne girsin sayın yazar. var olmayan şeyler varsayımlar üzerinden aklın sıra espri falan yapıyorsun evet dikkatte çekiyorsun ama bunun için değer mi bir düşün bakalım.
15. yorumu yazan insanın olabileceği türden tiplerdir, o yüzden atara geçti herhal.
kızının adını 'ateistnur', 'che guevera', 'leninst' koyan ultra dinsiz, ultra marksist, ultra sosyalist adamlarla aynı yerde yaşamaktadır.
allah aşkı yanıp tutuşma işini farklı algılayan müslümandır.
bir takım ultra yobaz ateist yazarların sözlüğe pislemesi hadisesidir.
tehlikeli sularda gezen müslümandır. dinimizce muhammed ismi peygamberimizi temsil eder. o çocuğu o ismi taşıyacak şekilde yetiştirebiliyorsa ne ala. yetiştiremiyorsa da yandı gülüm keten helva.
kıçtan başlık uydurup, bir de bunu örneklerle süsleyerek gerçek olduğuna kendi kendini inandırıp, bir de tanım yapmış olunmasının örneğidir. hayal ürünleriyle dünya görüşünü açıklamak için ortaya sıçmıklar atıp duran yazar başlıklarının bir önde gideni dahadır.
(bkz: impossible is nothing)
şakirt olarak adlandırılan tiplerden beklenilesi hareket.
-seni seviyorum muho!
+ben de seni seviyorum berkecan.
(bkz: yüzyılın ilişkisi)
olmayan birşeyden yola çıkarak başkalarının kutsalına hakeret etmek için bahane arayan yobazla aynı kafadadır, iki ucu boklu değneğin iki ucudur onlar.
isimle çocuğu müslümanlaştıracağını sanan zavallı insan. bilmezki o çocuk o mukaddes isme layık olacak mı?.
Oğlunun adını nihal koyan yobazdan daha yobaz.