bugün

yurdum kadınının şaşırtmayan samimiyetsizliğidir.
madem yalan ,dolan, heyecan adrenalin istiyorsun baştan söyle de piçi oynayalım.
(bkz: zampara)
aslında kızın yalan isteyip yalan söylemesidir. işte bütün mesele bu. ne yazık ki kızlarımızın büyük çoğunluğu, bu samimiyetsizlik denizinde boğuluyorlar, boğuyorlar.
namuslu kızı oynadığıma bakmayın işime gelmeyen adama rahibe, işime gelen adama orospu olurum , bana dürüst davranmayın sizi gizemsiz heyecansız monoton bulurum , bana yalancı sahtekar, piç erkek lazım adrenalin istiyorum heyecan istiyorum bukake istiyorum diyemeyen kızın ,
bilinç altındakini dürüstlük istiyorum samimiyet istiyorum diye yalan söyleyerek dışa vurmasıdır. 20 li yaş erkekleri buna inanır , dürüst davrandıkları kızların yedek klübesinde soluğu alırlar. ama 30 yaş erkeği bu palavraları yemez.
amacin zamparayi durust yapmak oldugu kacirilmis durumdur.
Erkekleri kaşınanı kaşıyacaksın mantığı ile düşünmeye sevk eden kız. Bu durumda erkeğe denecek hiç bişey yok zira haklıdırlar.
evet kadın zamparayı yola getiren kadın olmak ister ...bunun temelinde ben çok özelim , çok güzelim bana yapamaz özgüveni vardır. ancak adamın doğası çok eşlilik üzerine kurulu.. zampara zamparadır..

dünyanın en aptal kadınları "ben çok özelim , çok güzelim bana yapamaz " kadınlarıdır. çatır çutur aldatılırlar.
çelişkili insan modelidir. söylediği sözü tutmayan, davranışlarıyla eylemleri örtüşmeyen sahtekardır.
(bkz: yağmurdan kaçarken doluya tutulmak)
Karmaşık Bi dürtü şeysidir.

Sen hiç dişi aslanın çok efendi diye bi erkeği eş olarak aldığını gördünüz mü?
Tipik karı kız hareketidir. Halbuki sürüm sürüm sürünecektir, bunu bilmesine rağmen bunu seçmiştir. Allah kolaylık versin bu karıya.
ne istediğini kendisinin de bilmemesinden kaynaklanan durum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar