bugün

bir çok ergenin kafasında kurduğu bir komplodur.

vodka'yı içeriz, kız kafayı bulur ve bana verir; düşüncesinden ileri gelen bir durumdur.

çoğu zaman direkt olarak işe yaramasa bile zaman içerisinde sevişmek amacı uğurunda yol katedilmesine katkı sağlayabilir bu yöntem.
sevismenin karsilikli yapilan / işteş bir guzellik oldugundan bihaber bir yasam formunun planidir.
(bkz: tecavuz)
şakirt bir bayanı nuri alço gibi gazoza hap atma methodu ile halletmek ile paralel giden bir durum.
sonuca ulaşması şu an bana imkansız görünen eylemdir. kız kusabilir, eski sevgililerini hatırlayıp ağlayabilir, sağa sola küfredebilir, düşüp oturup kalkmayabilir, en kötüsü kusabilir ama öyle böyle değil. *
alkolün etkisini bilmeyen arkadaşlar bunu genelde gençlik ateşiyle bir umut denerler fakat başarılı olamazlar zira alkol alan bünyede inat katsayısı artar kafada ki küçücük olumsuz düşünce büyürde büyür ayıkken bunu yapmayı düşünmeyen kız sarhoşken hiç yapmaz en azından öyle olmalı.
(bkz: rohypnol)
(bkz: babayı alırlar)
biz erkekler genelde kızlarla sevişebilmek için içme teklifinde bulunuruz.
ayrıca burdan freud'a selamı çakarım*
genelde kıza içircem diye erkeklerin çok sarhoş olmasıyla sonuçlanan durumdur.
bir kere bu garip abazan arkadaşınız böyle bir yönteme başvurdu. hesaplarıma göre aldığım şarapla kızı sarhoş edip çirkin emellerime alet edecektim. arkadaştan anahtarı da almışım, kombiyi köklemişim, mum falan da cabası, zemin ve saha sevişmeye uygun hale getirilmiş. eve gittik,açtım şarabı, ben bir içiyorsam ona üç içiriyorum, meze falan da almadım bilerek, hemen kana karışsın alkol istiyorum. bir şişe bitti, koşturup bir şişe daha aldım, şişe sayısı artıyor ama kızda tık yok sünger mübarek. benim dilim peltek olmaya başladı, bakışlarım kaydı ama o cin gibi, içelim daha diyor. son şişeyi alıp içeri bıraktığımı hatırlıyorum, bir gün sonra uyanabildim, hangover olmuşum resmen, kızın anlattığına göre önce gülme krizine,ardından ağlama ve titreme krizine girmişim,beni banyoya sokup yıkamış, çırılçıplak balkona çıkmışım kış günü, şarkı söylemişim, yani rezilliğin bini bir para ( biri bin para mıydı lan yoksa?) neyse sonra anladım ki kız ağır içiciymiş, o da anlamış olmalı ki durumu ( bir de açık sözlüydü) keşke direk isteseydin verirdim,kendini rezil etmeye değer miydi dedi. zilliymiş ne diyem
gazozuna ilaç atıp sevişmenin bir önceki evresi.
çirkindir.
yani nasıl söyleyeceğini bilmiyorum ama orospuçocukluğu olan şey sanırım.
(bkz: kızın kafasına sıkıp sevişmeyi planlamak)
nuri alço'luktur, hayvanlıktır.
Herkesin işe yarayacağını düşündüğü modern tecavüz yöntemidir. Ağır modernitenin gençlere etkisi de diyebiliriz.
kafadan sakat önermedir..

votka erkeklerde ters teper..

alkollü erkek zor uyandırır kendini.. ha böyle bir pisliği yapan da adam değildir ya o başka.
bir zamanlar ben de böyle bir hayal kurmuştum... ta ki beraber olmak istediğim kız üstüme kusuncaya kadar. güzel bir ders oldu.
(bkz: thanks god)
eski türk filimlerini çok izleyen nuri alço'yu idol adletmiş mastürbasyon erbabı bünye söylemidir .

unutulmamalı ki .

- nuri alço viski içerdi vodka , bira ucuza kaçmayın
- 70'lerde belki işe yarıyor olabilir , bu zamanda kızlar acaip içiyor .*
"alkol ya da uyuşturucu madde kullanmak kızların cinsel isteğini arttırır" fikrinden yola çıkarak yapılan plandır. fikir doğru mudur bilmem.
kadın isterse kesnlikle sevişiğrsin oda kadın "dün akşam ne yaptık biz" sorusunu sorduğundandır. ama cevabını kesinlikle biliyordur onuda aklınızdan çıkarmayın. kadın isterse sevişirsin istemezse elizabet taylor...
planlayan kişinin amı götü dağıtması ile sonlanır.
(bkz: nuri alçonun oğlu)
Saçmalık.
dolambaçlı ve sabır isteyen işlere girerek sikeceğine, tecavüz et.
bu, daha realist bir yaklaşım olur.