bugün

türk toplumunun ne kadar boktan bir toplum haline dönüştüğünün kanıtlarından bir tanesidir.

adam şu kadar kız bozdum bu kadar kız bozdum diye bir biriyle yarışıyor. lan orospu çocukları siz neyin başarısını sahiplenmeye çalışıyorsunuz! bu çırılçıplak soyulup kızılcık sopasıyla dövülmeyi hak eden tiplerin hiç bacısı yok mu yahu! hadi bacın yok kız kuzenin de mi yok? yav ileride kızının olacağını da mı düşünmüyon be şerefsiz!!!

kız bozmuşmuş! git ananı boz yavşak!!!
(bkz: kırdığın yerden kırılacaksın)

Eden mutlaka cezasını bulur.
şunları ''Türk toplumu'' kalıbı içinde kullanmayın zira bu gebeşlere iltifat olur ki 2. sırada yazan arkadaşımızın dediği gibi kanı bozukturlar.
hep kötü adlandırılan ama hiç suçu olmayan insandır.
oysaki partnerine tecavüz etmemiştir ,kızında rızası vardır ama nedense kızın bu olaydan sonra orospu olacağı düşünülür saçma.
Kendini nirvana da görür . Yürüyüşünde bile bi ego vardır , ' çekil lan ben kızlık bozmuş adamım amk .' Gibi böbürlenir . Her ortam da sanki çok iyi bir şey yapmış gibi anlatır . Konuştuğu kızla da aynı hayali kurar bu öküz . Öküz işte daha ne anlatayım ?
(bkz: seksi hakaret olarak gören zihniyet)

seks bir hakaret değildir ki bacın bir erkekle ilişkiye girdiğinde neden bu seni rahatsız ediyor ?

annenin ve kız kardeşinin de seks yapmaya ihtiyacı vardır. eğer annen veya kız kardeşin evli değillerse her gün başka bir kişiyle seks yapma özgürlüğünü engelleyen hiç bir şey yoktur.
toplumda yeri yoktur.
Karaktersiz değil açık ve net orospu çocuğudur.
ağır şerrefsizdirler. bunları şişeye oturtmak en faydalısıdır. ona yaptığını ona yapacaksın ki kendini onun yerine azıcık da olsa koyabilsin.
Bir de bunu hortlatanlar vardır ki hiç değinmiyorum bile.

Millet uzaya ev kuracak siz daha of.
aşağılık, sünepe bir mahluk olduğunuzu gösterir...

hayattaki en büyük hedefi, başarısı ve mutluluğu bir bakire ile cinsel ilişkiye girmek olan erkeklere acıyorum.

bakire ile evlenilmez veya ilişkiye girilmez demiyorum. lakin bununla gurur duyan. nasıl erkeğim ben be! diye böbürlenen, gururlanan aşağılık mahluklarla hiçbir zaman aynı duygulara ve düşünce yapısına sahip olmadığım için mutluyum...

bir gönle girmekten daha büyük bir mutluluk tanımıyorum...