bugün

bunlar erzurum'da bile görülmüştür efendim. nasıl bir ısıtma sistemi kullandıkları merak konusudur.
Bayanlardaki bir salgı sonucu güzellikleri, üşümelerini bastırabilecek seviyeye gelir. Bu sayede hiç düşünmeden, mini etek giyme cesaretini gösterip -8 dereceyi hiçe sayarak dışarı çıkabilirler.
(bkz: mini giyen kızlar üşümüyor mu sorunsalı)
(bkz: kızların insan olmadığı gerçeği)*
(bkz: ateşli kızlar)
vücutlarının dış yüzeyinde ki yağ oranının daha fazla olmasının sonucudur. *
edit: kısmen doğru duymuşum, ancak yağ tabakası iddia ettiğimin tam tersi üşütürmüş efendim. sebepse vücudun içindeb dışarıya sıcağın ulaşmasını engellemesiymiş. çünkü yağlı tabaka kalın bir tabakaymış!
kaç ceket verdik üşüyorlar diye. bana yalan gelen doğrulardan biridir.
(bkz: hot chicks)
eteğin altına naylon çorap giymeleri gerçeğidir. o da yoksa üşüyorlar gerçeğidir.
kendilerini gösterme çabasında olan kızlardır. ama bence bu kadar zahmete girmeyip ne olduklarını alınlarına çakabilirler. erkekler onlara bakınca ısınıyolarlar. bunlar başka tür kız-ılcıklar
kızlarda yağ doku erkeklerde de kas doku fazla bulunduğu için kızlar erkeklere oranla daha fazla üşür. ayrıca kızlar biraz kırılgan oldukları için hemen her durumdan etkilenirler ve soğuktan da en çok etkilenen olurlar. hem biyolojik açıdan hem de duygusal açıdan doğru olmayan önermedir.
yeditepe üniversitesi öğrencisi ise, soğuk siker bırakır afedersiniz. (bkz: ben bugün bunu gördüm)
kışın giyilen mini etek başlığa yandaş olacak en iyi cevaptır.