bugün

Ben daha mini mini bir kız iken bisiklet kazası geçirdim tatlım.
Sen kızını yetiştirirken üstü açık söylemesini öğütlersin, nasıl fikir?
valla bana üstü kapalı deil. direk kandırıldım diyerek dürüstçe yaklaşan bir kız vardı. kendisine söylemesem de sırf bakire değil diye ayrıldım. çok da güzeldi. şu an 33 yaşına geldim ve elimi sikiyorum. o da çoktan evlendi çoluk çocuk sahibi oldu. bana müstehak. tam bir gerizekalıyım.
+Omuzda melek dövmesi.
başıma ne geliyorsa hep iyi niyetimden.
(bkz: Şule çet)
(bkz: #39706983)
s*kilmek bir nevi tecavüz anlamını barındırmaz mı? bence barındırır. seks karşılıklı istek sonucu oluşur. kızlar üstü kapalı sikildim demiyor, seks yaptım diyor. üstü kapalı demeyenlerimiz de mevcut. sonuç olarak sikilmek ne amk abazası dedirtir.

t: gereksiz başlık.
Sikilmek, tecavüz anlamı barındırmaz ama böyle düşünen birinin tecavüze uğramış olma ihtimali yüksek olabilir. Sikilmek, gönül rızasıyla da gerçekleşebilen bir eylem. Sikilmek kelimesi masküler bir kelime köküne sahip diye bu o kelimeyi saldırgan bir kelime yapmaz.

Zaten biz, bize yalan söylenilmesinden ve en değerli varlığımız olan vaktimizin çalınmasından yakınıyoruz.
(bkz: #39706983)
çok büyük ikiyüzlülük, kimse kusura bakmasın.

hem kendini hesap vermek zorunda hissedip hem de seni yargılayan insanlara karşı saldırgan tavırlar vs.

yani hesap vererek, bunun bir hata olduğunu iddia ederek hem sistemin çarkına su taşıyor hem de o çarkı döndüren diğer kişilere saldırıyorsun.

bu ne perhiz bu ne sikim iş derler adama. tam olarak öyle demeseler de öyle bir şeyler derler işte.

biraz kendinize saygınız olsun, yaptıklarınızın, yaşadıklarınızın arkasında durun. kimseye kendinizi beğendirmek zorunda değilsiniz.
ne derler bilemem ama lütfen bağzı mikser arkadaşların gazına gelmesinler..

bunlar ki sizlere destek görünüp bir çırpıda haammm yapmak isteyen kimselerdir..

arz ederim efenim..
En dumur olan bayan değil kadın.
(bkz: sıkıldım)
-küçükken bisikletten düştüm.
-benimki esnek.
-bir keresinde oynarken kanatmıştım. gibi beyanlardır.
güncel Önemli Başlıklar