bugün

yadsınamaz bir gerçektir.

siz ne kadar eskilerseniz eksileyin kızlar. bazılarınız gerçekten çok aptal.
kızların çoğu aptaldır bazıları ise çok aptaldır. ayrıca zeki taklidi yapmak ne derece mümkünse bu da o derece mümkündür. yazarın gay olma ihtimali yoktur çünkü kafa kağıdının rengi pembedir.
zeki bir kız tarafından kazık yiyen aptal bir erkek tarafından açılan önermedir.
istedikleri zaman aptal rolüne bürünebildikleri gibi istedikleri zamanda şeytan rolüne bürünebiliyorlar bence zaten tarihte birçok devletin yıkılmasına bile sebebiyet vermişlerdir kızlar veya kadınlar artık herneyse,
evet bu tespite yürekten katılyorum. çoğumuz o kadar aptal ki tenhada bazılarını katledip, bu oranı düşürmek istiyorum.
dogru tespit bazen hepsinin üstüne benzin döküp yakmak istiyorum. arkadaş bu kadar da mal olunmaz ki dedirten türler bunlar.
dogrudur. aptallar. iste erkeklerden biraz daha akillilar .
şahsi görüşüm yüzyılın tespitidir. ince bir genelleme çoğu denmesi.

zeki kızlar çok tehlikelidir. ve aptallık yapmazlar, ama karşısındaki erkeği aptal durumuna rahatlıkla düşürebilirler. bundan dolayı biz bu çoğu aptal olan kısımla ilgilenmeye devam etmeliyiz. diğerleri bizi bozabilir. *
"Kızlar uzaktan iyi görünüyor, güneş elbiselerinde ve saçlarında parlıyordu. Ama yakınlaşıp ağızlarından akan beyinlerini dinleyince silahlanıp yeraltına gizlenmek istiyordum." Charles Bukowski
doğrudur. az biraz akılları olsa bir erkeği hayat arkadaşı olarak asla seçmezlerdi.*
tamamen yanlış bir düşüncesidir...
kızlar aptal değildir, erkekler çok zeka oyunu kurarlar ve kızlar bir yerde takılıp kalırlar. çünkü erkeğin işi kızı/kadını bir şekilde kandırmaktır ve sürekli olarak buna yoğunlaşır.

ver yalanı, at iltifatı, ölürüm de, seviyorum de. ee can mı dayanır buna. kızcağızlar da bir yerden sonra pes ediyor ve o ara erkek kandırdı kandırdı, kandıramazsa başka kurbanlar arayışına giriyor.
güncel Önemli Başlıklar