bugün

Bana göre akıllı kızların çok yakışıklı erkeklerden uzak durmaları gerekir. Herkesin gördüğü güzellik değerli değildir, mühim olan sizin onda gördüğünüz güzelliktir.
Kendini hoşlanılan erkekten daha yakışıklı gören er kişisi söylemi.
abi bir karar verin kızları yakışıklı mı, yoksa cirkinler mi cezbediyor deyi, çelişkilere gark eden hoslanmalardir.

tanım:ergen geyikleri.
görsel
bu dünya da herkesin gönlüne göre insan var..
ayrıca kendini çirkin hissedenler için.
tipim nasıl gibi sorularınıza geçmişte ki yaralarınız cevap veriyor ise bu tip takıntısı oluşturur.
Sempatik olmasından kaynaklıdır.

(bkz: çirkin erkeklerin garip çekiciliği)
Yalandır.

Zira beni kimse bulmamıştır.
çirkin erkek yoktur. yakışıklı ve az yakışıklı erkek vardır.
kızların çirkin/yakışıklı ayrımı varoş hukukudur.

kaldı mı yahu?
sevgi iki renkli göz bir güzel burun bir güzel gülüş müdür?
sevgi nedir?
emektir.
neyse s*ktir edin bu konu uzar.
Çirkin değildir o karizmatiktir.
Kime göre çirkin ? Zaten kız seviyorsa mutlaka ona yakışıklı geldiğindendir.Ne demiş Aşık Veysel "güzelliğin on para etmez şu bende ki aşk olmasa".
Çirkin erkek sevimlidir, komiktir, sempatiktir, doğaldır...
Kızlar maalesef yakışıklılığa bakmaz güce kuvvete yeteneğe şerefsizlige bakarlar. Kenan imirzaliglu yakışıklı olmadığı yaratık gibi burnu olduğu halde yıllardır karıları düdüklüyor bu sayede. Oysa erkekler bebek gibi kızı beyinsiz de olsa sevebilirler.
Ben yeşil ve esmerim tatlım. Beraber yürüye biliriz.
gözlerimle şahit olmasam bu çingene pempesinin dediklerinie inanırdım. lakin nice adamlar gördüm görece çirkin olup güzel kızlarla sevgili olan. üstelik çok da zengin değillerdi.
ilk izlenim görüntüyle olduğu için katılmadığım durum . Dış görünüş hoşlanmak için başta gerekli gibi ama sadece dış görünüşünü beğendiğim biriyle olduğumda sadece bir süre mutlu hissedebiliyorum sonra bitiyor devamının gelebilmesi için karakter , kafa uyuyumu ,kültür gibi şeyler gerekiyor direkt çirkin erkek aramasak da istediklerimizi bulduğumuzda istemsiz çirkin denilen kişilere kapılabiliyoruz .