bugün

tepki olarak genelde gözlerin aninden başka yöne çevrilmesiyle başlayan davranışlar silsilesi. *
en sık karşılaşılan tepki sizi görmezden gelmeleri olur.
akabinde cüzdanını düşünenleri olur ama. lan kafayı çevirdik ama cüzdanı kalın bir tipe benziyor, fazla mı sert oldu...?
tepkisiz kalırlar genelde aslında. düşünmezlerki kendileri çok mu güzeldir?!
güzel ya da çirkin olmak kimsenin seçimi değildir.belli bir duygusal zekaya sahip olan herkesin- kız erkek farketmez- bunu değerlendirebileceği aşikardır.
yok yine de ben fiziki güzelliği bana hitap etmeyeni yok sayarım diyen varsa da zekasından şüphe edilesi insan grubuna girmektedir kendileri. **
eğer kız kalitesizse tepki bellidir;
- ayy, necla kapat kız gözlerini, ben gördüm sen görme, iyyy...
Genelde göz göze gelmemeye çalışılır. Hatta senin göz teması kurmanı da engelleyecek şekilde pozisyon alınır. Görmezden gelinir. Uzak durulur.
olumsuz tepki verenlere çıplak gösteren gözlüklerden verilmelidir. belki fikrini değiştirir.
kızlar çirkin erkek görmezler. hayır, görmezden geldikleri için diil. dikkatlerini çekmez ki farkedip baksınlar..
(bkz: anlamamış gibi yapın önünüze bakın)*
-ay sedat çok şanslısın yaaa..
+niye la?
-e kendini bi tek aynaya baktığında görüyosunnnnnnn
(bkz: tipe bak şükür namazı kıl)
sanılanın aksine kızlar erkekler kadar karşı cinsin güzelliğiyle alakadar değildir. onların kriterleri farklıdır ve karşılarındaki erkekte bazı özellikler aralar. o yüzden ilk anda beğenmeseler bile tepkilerini göstermezler. istedikleri şeylerin sizde olup olmadığını tespit ettikden sonra quasimodo kadar çirkin olsanız ya da kıvanç tatlıtuğ kadar yakışıklı hiç fark etmez.
çirkinsin yaaa...
ölsün la bu...
komik tepkilerdir. dünyanın uydusunu gökyüzünden çağırmak gibi.

-ayy, gelsene kızz, tipe bak şunda..
+gelemiyorum, az işim var.
kişi ortamda yokmuş gibi davranmak en sık görülen durumdur.
hayır bari sempatik ol değil mi? yok anacım oda yok.
aman hayat geçmez be bununla. tanrım yazdın ise lütfen boz.
şu ana kadar 25 kişi tarafından tanımlanmış ve içerik yazılmış olan bu başlık vasıtasıyla orta düzeyde olduğunu farketmek.
hemen yanlarındaki arkadaşlarına bakıp bir gözlerini kısıp dudak bükerler.
eğer bir kız iç ve dış güzelliğin bir bütün olduğuna inanıyorsa, tanrı bağışlasın ama oradan ardına bakmadan uzaklaşır.
"kib, aeo, görüşürüss.."*
Eğer kendisiyle iyi anlaşayabiliyorsanız vereceği tepki; "yakışıklı değil ama sempatik" olur.
oha bu ne lan? olabilir.
kızların Fabrikasyo hatası defolu malzeme diye nitelendire bileceği durumun ta kendisi.