bugün

bugüne kadar duymamıştım ama varmış böyle birşey. tüüüm o çıtı pıtı kızlar bile kocasına daha seksi görünmek için çeyizlerine dantel külotlar tangalar koyuyormuş. çok garibime gitti şahsen.

edit: ayrıca benim evlendiğim kız eğer böle yollar izlerse onu yanlış tanıdığımı falan düşünebilirim. garipserim belki ondan soğurum. basit kadınların işi yani malumunuz. dantelli donu karaköyde giyseler neyse dersin. ne biliyim inş bana denk gelmez.
normal olan durum. mağara soğuk muydu? tarım ne zamana inşallah ? (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
dantelli tangalar olabilir mi ?
Kırbaç, kelepçe aldım, koydum çeyize. aygır seks erkeği mutlu etmek lazım dimi. Hahaha
1 adet kirmac, 2 adet püskullu demir kelepcedir.
Ölüyü diriyi siktiniz gözü kızların çeyizine mi diktiniz?
Senin beynindeki erotik fanteziler gibi normal biseydir.
anormal kısmı o alışverişi maaile yapmaya gitmektir. kızın annesi, ablası, kardeşi, damadın annesi, albası kız kardeşi vb. kadın akrabalar. tüylü terliğinden jartiyerine ailecek alınır, hanım kızımızın gerdek gecesi nasıl bir iç dünyasına sahip olacağı maaile hayal edilir.

zırvalığın dik alası. kızı bırakın kendisi alsın ne alacaksa.
kırmızı dantelli derin sırt dekoltesi olan mini elbisedir.
dansöz kıyafeti diktiren arkadaşlarım var. benim annem de anca patik koysun.
Tüylü terliklerden evlenmeden edinmeli her kadın. Çok güzeller.
Babydolllar, gecelikler, iç çamaşırları, seksi çoraplar, topuklu terlik-ayakkabılar ve tabi kırmızı rujlardır.
siyah yada kırmızı tercih edilen transparan gecelik, onu takiben bir adet tanga ve topuklu tüylü terlikten oluşan kombin.
Her genç kızın çeyizinde standart olarak en az şu set bulunur gençler.

http://www.hepsiburada.co...5&SKU=GYCS118353BEKSM
AklIma ibrahim Tatlises reyiz geldi. Bi filminde harika avcı abla çeyizine naylon gecelik aldı diye itin götüne sokuyor, kötü kadınlar giyer diyordu.

Hey allahım 30 sene önceki geyiğe inananlar var. Sen şimdi çocuğuna flüt alamaz meyhanede rakı içersin.

O değil de kardeşler kadının kocasına erkeğin karısına süslenmesinde sakınca yoktur.
Ohhhh dusununce sertlesiyorum. Çeyiz yapan kezbandan ne bekliyorsunuz, varoş kizlari Çeyiz yapiyor artik.
Evlenen her genç kızın çeyizinde bulunan malzemelerdir. Neden bu kadar şaşırdın ki sayın yazar. Evlenen çiftler evlendikten sonra kutu kutu pense mi oynayacaklardı. Tabii ki onların da kendine göre bir cinsel hayatı olacak.
Adamın içini giciklar amk yaaaa dusundurtmeyin şu tur seyler.
http://www.modacamasir.com/kategori/ceyiz/
gelin kızın yaratıcılığına göre değişecek malzemelerdir.
(bkz: siyah ince parlak) külotlu çorap.

var mı bilmiyorum ama olmalı bence.
(bkz: kimseyi alakadar etmez).