bugün

kızlar özgüvenli, yanında mutlu olduğu erkeklerden hoşlanır. tipmiş, vücutmuş kadın için ikinci planda. dış görünüş önemli tabi ama kadın, erkek gibi salt vücuda bakıp tahrik olmaz.. o yüzden sizde bu güzel kız bu çirkin erkekte ne buluyor diye kudurursunuz..

benim çelimsiz, tipsiz çocuk gibi gösteren arkadaşım vardı en kaslı yakışıklı tipler utangaç olup kızlarla zar zor konuşurken bu eleman eve kız atıp çatır çatır yiyişiyordu.

siklemeyen siker gençler unutmayın.
gel gelelim böyle erkeklerden hoşlanıp sonunda göbekli ve paralı erkeklerle evlenmeleri içinden çıkılmaz paradokstur.
vücut yapan derken, siken mi yani.
bilinçaltında güç ve güven duygusunun arzulanmasından mütevellit bir sebeptir ayrıca.
doğrudur. şahsımdan hoşlanan çok kız var.
vücudum var,vermeye niyetli kizlar öm.
şahsım tarafından doğrulanmıştır.
doğal seçilimle açıklanabilicek durum. insanlık tarihinin ilk dönemlerinde bilgi pek te bir şey ifade etmiyordu insanlar için önemli olan hayatta kalmak doğada savaşmak sürekli besin kaynağı bulmak ve bunları yapabilecek bir çocuk dünyaya gertirmek gerekiyordu. bunları yapamayan erkekler sürekli elendiler. hayvanlar tarafından öldürüldüler kadınlar tarafından tercih edilmediler. ta ki yapısal olarak zayıf zeka olarak üstün olan erkeklerin yeter aq çektimiz eziyet deyip birlikte sosyal düzeni oluşturup din kavramlarını ortaya atıp devlet düzenini birlik düzenini oluşturana kadar. artık güç bilgiyle ölçülüyordu başka topluluklarla, doğayla düzenli ordu sistemleriyle savaşırken güçlü erkekleri bilgili erkekler yönetmeye başlamıştı e bu durum da kadınlar için daha cazip hale gelmeye başladı. olayı günümüzde ele alırsak kadınların gen havuzunda halen sağlıklı güçlü bir çocuk dünyaya getiemek için güçlü savaşcı erkek arzulama durumu halen mevcut ancak, bi sonraki aşamada oluşan bilgili erkek daha güçlüdür yönetir gen havuzunda daha baskındır, bu yüzdendir ki kadınlar kaslı erkeklerle takılır kendini tatmin eder ancak kendine bir çocuk verme hayatını devam ettirme konusunda bilgili zeki erkeği tercih eder. kadınların espirili erkeklerden hoşlanmasının bir sebebide budur, espri yapmak karşındaki insanı güldürmek zeka isteyen bir iştir kadınlar için espiri yapabilen erkek zeka belirtisi olan erkektir.
Doğru bir tespit değildir.
Eğer öyle olsaydı eski sevgililerimden biri vücut yapmış biri olurdu ama hiçbiri öyle değildi.
Ya da bende sorun var.
Göbek iyidir,tam sevilecek evlenilecek erkek modeli.
Yapmayın vücut falan.
sekse takıntılı olduklarının kanıtıdır.
Herkes vücudu düzgün sever şahsen bende göbeği yağlı kızları sevmiyorum.

Olağan bir durum.

*vücut falan geliştirmiyorum.
40ından sonra havası kaçacak balon. Spor sağlık için yapılmalıdır, karı kız düşürmek için değil. Sakince bırak o ağırlığı elinden.
kontrolsüz kas sarkar, aynı zamanda ciddi karaciğer problemleri çekersiniz geçler. Dikkat edin.
Cinsiyet ne olursa olsun, fazla kas da şişmanlık kadar görüntü kirliliği yapıyor bence. Vücut dışarıdan bakınca sırıtmıyorsa, giydiğin kıyafetler yakışıyorsa yeterlidir bence.
çok da takmamak lazım. sana da bakan birisi olur mutlaka.
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)
bu yüzden şahsım gibi göbüşlü erkeklerin zerre şansı olmaması...

olm body kasmak da çok uğraştırıcı anasını satayım. onunla uğraşana kadar en az 1k paragon level kasarım.
Bak şu galata kulesi.
Dikkatini dağıtıyorum kızın.
Düzgün fizikten hoşlanmaktır. Doğaldır.
Kimin hoşlandığı önemlidir.