bugün

bir nevi şapkasız çıkmam durumu.
kızların bit pazarını andıran çantalarında belki lazım olur zihniyetiyle bir yığın ıvır zıvır taşıması.
çantalarını geçtim beni ilgilendirmez ama tatil valizlerini öyle akıl almaz ve gereksiz şeylerle tıka basa doldururlar ki, birlikte tatile çıkılıyorsa durum biraz can sıkıcı olabiliyor. Bu valizleri taşımak ne yazık ki erkeğe düşeceği için bel sağlığınızdan olmanız işten bile değildir.
kızları bu huylarından vazgeçiremeyeceğimize göre, idmanlı olmakta fayda var derim ben.
(bkz: çantasında çamaşır suyuyla gezen bayanlar) (bkz: ayşe teyze)
kızların genellikle çanta taşımasından da kaynaklanabilecek durumdur.zira erkekler arka ceplerine cüzdan ve sigarayı sığdırabilme yeteneğine sahip olduklarından kızların bu durumuna şaşarlar.
cevat kellenin dişi versyonlarıdır.**
cüzdan, cep telefonu ve anahtar kutsal üçlüsünü yanına aldıktan sonra gerisinin boş olduğunu anlamayan kızların davranışı.
(bkz: getir samanı gelir zamanı)
kızların ileriyi düşünerek, lazım olabilecek ürünleri yanlarında taşımaları durumudur. gayet mantıklıdır. zaten sürekli taşıdıkları çantaları vardır. ona gereken her türlü malzemeyi koyarak, acil durumlarda rahat ederler ve rahat ettirirler.*
kızların çantalarının bu durumdan niye şikayet etiikleri belli olmayan erkeklerin acil durumlarda koştukları bir cankurtarana dönmesini sağlayan durumdur.
kızların çantasına ne bulursa atmaları sonucu ortaya çıkan durumdur * *