bugün

yaz günü, kuru sıcakta kakiri kikiri yapılarak gezilen milyarlarca güzel kızı gözlemleyerek tümevarılan sosyolojik tez.

evet maalesef makyajlı veya makyajsız fark etmez; off yandım vallah, bi yüzümü yıkayım da kendime geliyim, diyen kıza şahit olmadık.

+öfff çok sıcak yaaa afra tafra, ays ti istiyorum.
-istersen bi yüzünü yıka ferahla.
+ayyy yok istemem su fln yapış yapış ööğğhh.
Doğru önermedir. Erkekler ilk bulduğu çeşmede emme basma tulumbayla yüzünü yıkayarak güne başlayan köy çocuğu gibi yüzlerini yıkarlarken kızlar heykel gibi durmaktadırlar.
Güzel tespit. Bizim için fark eden bir şey olmuyor ama kızlar kaşım kirpiğim şöyle kaykılsa böyle yeri değişse diye korkuyor olabilirler.
yüzümzde ben de 20 liralık boya taşısam mezara götürürüm amk az bile yapıyorlar.
sanki hayal meyal, yüzünü yıkayan bi kiz vardı.
Şimdi öyle yüzünü yıkayayım ferahlayayım dersin fakat o öyle olmaz. Zira ıslak teni güneş daha çok yakar( güneş kreminiz akar ve cildinizde güneş yanıkları oluşur.
Bir onerme. Dogruluk payi var. Fakat yikar akabinde gunes kreminizi tekrar surerseniz bence bir problem kalmayacaktir.
Yuz yikamak neyse de hani asiri sicaklarda yarim litrelik plastik sulari laps diye kafanizdan asagi dokuyorsunuz ya iste o olay bence cok iyi serinletiyor olmali.
Güneş kremi, fondöten,pudra ve allık sürdükten sonra yapmaması doğal olan eylemdir.
şekil bozulmasın diye düşünülmeyen eylem. oysa sağlık ve esenlik öncelikli olmalı.