bugün

anlayamadığım durumdur. yani neden biz bile bilmek zorundayızdır? herkes adet oluyordur ama "uff adetim ben karnım ağrıyor, sinirliyim" neden bizimle paylaşıyorsunuz? olsanız dert, olmasanız apayrı dert de bizim suçumuz ne amk anlayamadım yıllardır.
Facebook, twitter, netlog, hi5, flicker ve daha birsürü yer... hatta utanmasa instagram da paylaşılacak vahim durumdur.
erkeklerin am-göt-meme üçgeninde dönen yaşam tarzını, masturbasyon ile pekiştirip duyurması ile aynı statüdedir.
toplum tarafından anlaşılamayan yine bir başka kız modelidir ki maalesef unutulmuş ve yitirilmiş ve ağzının kenarında kırık bir tebessümle uzaktan bizleri izlerken denemeler yazan üstün bir kızdır aynı zamanda. *
bu kızımızın regl olduğunu heryerde payleşmasının * asıl nedeni hayvan haklarının ülkemizde hiçe sayılmasına postmodern bir haykırıştır. *
beni anlayın, üstüme gelmeyin, kilo mu aldın demeyin *demeye çalışmasıdır.
yazarların düzgün kızlarla takılmaları halinde önlerine çıkmayacak olan paylaşımdır.

sen git abidik gubidik kızlarla gez toz, arkadaşlık et, ondan sonra onu yaptı, bunu söyledi diye hayıflan.
ota boka hormonal dengesi bozulan işsiz kızların yaptıgı eylem. altmetni ise ''bak ben regl oldum bana karşı daha anlayışlı olun ilgi gösterin ben minik bi ilgi budalasıyım çünkü ayrıca bu durumu insan gibi yaşayıp atlatamıyorum ltfn plss .s.s ''

bu olaylara girmeyen kadınları/kızları tenzih edip genelleme yapmıyoruz tabiki.
modern kevaşelerin kanlı seks istediğini belirtmeye çalışması.