bugün

buna isterseniz reddedilmeye mahkum bir erkeğin son çırpınışları deyin, ister gerçeklik olarak değerlendirin ister bana ayar verin böyle bir şeyin var olduğuna dair inancımı hiçbir şekilde sarsmanız olası değil. ve asıl önemli olan şey dünya üzerine tek de olsa bir insanın böyle bir şeyin var olduğuna inanmasıdır. bu haliyle bu durum bir gerçeklik olarak kabul edilebilir. kabul eden kişi sayısını göz ardı etmekten aldığım hazla bunun bir gerçeklik olduğunu belirttiğimde deliye dönecek kadınları düşündükçe kendimden geçiyorum. bunu ciddiye almayan olgun kadınlaraysa selam ediyorum. her zaman bir mesaj uzaklığınızda olacağımı bilmeniz benim için yeterli.

uzun süre kesişilen kızın yanına gidince "salak" tepkisiyle karşılaşan erkekler bu durumun varlığını doğruluyor. bir kızın bir erkeği reddetmek için yapabilecekleri içinde kesinlikle ve kesinlikle erkeğe yanaşmak vardır. erkeğe umut verip arkadaşça görmeyi seven kadınlardan bahsediyorum. böyle kadınlar tahmin dahi edemediğim bir açlıkla kurbanlarına yanaşırken akıllarından sadece biraz sonra elde edecekleri zaferi geçirirler. böyle kadınlar dünyanın en tehlikeli türüdür demeye dilim varmasa da oldukça sinir bozucudurlar.

reddedebilme becerisi başlı başına incelenmesi gereken bir konuyken bir de bu beceriden zevk alan kızların olduğunu bilmek beni insanlara dair derin bir ümitsizliğe itiyor. başkasının acısıyla mutlu olan insanlar, başkalarına çektirdikleri acılarla statü kazanacaklarını zanneden zavallılar midemi bulandırıyor. oldukça duygusal ve biraz romantik yaklaşıyorum bu tiplere. ruhumu zedelediklerinden dem vurup romantik piç kontenjanından giriyorum hayatlarına. reddetmede hayli becerikli ve istekli bu insanlar nedense bir piçe karşı koyamıyorlar ve biz bir şekilde birlikte uyanıyoruz. işte o zaman tüm erkekler adına kazandığıma inandığım bir zaferle gülümsüyorum kadına. ondan kurtulmanın bir yolunu aradığım dakikalarda kendine duyduğu özgüvenin kaynağını da anlıyorum. özgüvenimiz götümüzü kaldıran insanlar yüzünden haddinden fazla yükseliyor. ve haddinden fazla yükselmiş bir özgüvenden daha dayanılmaz bir şey yoktur. kendimden de nefret ediyorum sonunda ve iyice içime gömülüyorum.

bu tip özgüven çıkışlı davranışlara bir neden biçmek zor aslında. ego tatmininden başka bir yere varılamaz çoğu kez. bu kızlara biraz olsun değer verseydim işi karakter analizine kadar götürmeye niyetlenirdim. ancak taytlarının üzerine giydikleri bol kazakları ve dizlerine kadar tırmanan çizmeleriyle o kadar basit görünüyorlar ki yapamayacağım. böylelerinin hayatına çok önemli biri olarak girip onları sevdiğime inandırdıktan sonra "ben gidiyorum" demek istiyorum. acılarından zevk alırken biraz olsun anlarım belki onları. nasip.
Bu davranış kadınların doğasında var.etrafinda kendinden hoslananlar ordusu yaratmak ve bu orduyu giderek büyütmek. Mavi boncuğu. Dağıttıktan sonra reddetmek onun için orgazmdan bile daha zevkli..
reddedilemez bir gerçek olduğu inkar edilemez fakat erkeklerin kadınları tek gecelik birer amaç olarak görmelerinden sonra

geliştirilen bir savunma mekanizmasıdır bu durum. sadece ego tatmini için yapan kadınlar da yok mudur evet vardır. ama erkekler

kadınları cinsel obje olarak görmeye devam ettikçe , kıyafetleriyle , makyajıyla , tamamen dışıyla ve önyargıyla etiketlemeye devam

ettikçe kadınlarda değişmeye birer canavar olmaya devam edeceklerdir , malesef.
yüz verilmemesi gereken kızlardır. Amları var diye ne olmuş yani?
(bkz: okumadım ama bu kadar uzun yazdığına göre haklıdır)
Ego mastürbatörlüğü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar