bugün

bu konuda genelleme yapılamaz. karşınıza düzgün bir kız çıkmamış ise ya şanssızsınızdır, ya da bahtsız.
kızların kendisine bakmamasını tipsizliğine değil de parasızlığına yormaya kalkan erkek beyanıdır. Kaldı ki biz kızlar tanışırken aylık maaş belgeniz veyahut tapu kadastro işlemlerinizle ilgilenmeyiz. Ha sonradan zengin çıkarsınız, oh mis deriz yani o kadar da değil.
Kadınlar paraya tapmazlar. Sadece bunu söyleyenlerin parası harici sevilecek yanı yoktur.
Kaç paraysa verelim bize de tapsınlar.
bütün kızlar için geçerli olduğunu sanmıyorum ama hak veriyorum yüzde doksanı paraya tapıyor la.
kızlar taptıkları/tapacakları erkeğin aynı zamanda paralı olmasını tercih ederler.
size de tapmamız için gece gündüz çalışmıyor muydunuz siz?

dünyam yıkıldı..
ne sandın yayyaam.
kızlar doğuştan sürtük. rabbimiz bize köle olsunlar diye boşuna yaratmamış işte.
(bkz: bekaretini satan kız)

kabak gibi ortada olan gerçek. kaşar deyince kızmasınlar sonra. evet.
maalesef doğrudur.

görsel
Yalansa yalan desinler.
Sadece kızların mı? Diye sorulur yazara.
Hepsi değilde bazı kaşarlar var. Aklınca evlenip, çalısmayacaklar kocaları bakacak onlara ama zengin erkeklerde bunları kullanıp atıyorlar haberleri yok. Düzgün kızlar var tabi ama denk gelmez ki.
Evet doğrudur. Mesela ben en çok 25 kuruşa tapıyorum ama bazen 1 liraya da taptığım oluyor.
neye tapacaktı ? yarağa mı ?
Kuru aşk karın doyurmuyor. Onlara da hak vermek lazım.
Genelleme yapmak yanlış olur.parasını kendi kazanan bir kız paraya tapmaz.paraya tapmak kendi ayakları üzerinde duramayan boş kafaların işidir.
her erkeğin bildiği bir gerçektir. evet.
erkek içinde kadın içinde paranın çekici olduğu bir gerçek ancak tapmak fazla iddalı bir kelime, bir kadın olarak bilgi ve tecrübe her zaman daha cazip gelmiştir. tabi bunun yanında parada olursa tadından yenmez.
Tamamen yalan.
arkeologlarin lahite tapmasiyla yarisamaz bile.
sonuna kadar doğrudur..
kendimizi kandırmayalım. herkes paraya bayılır. herkesin hayalleri para endesklidir.

sadece kızlarda onlara özgü allah vergisi bir özellik olduğu için bu paraya çalışmadan ulaşmaya daha yakındırlar.

baltalarda kıskanır. olum hatunda taş gibi vücüt varsa kullanacak tabi kafasını.

senin ağız kokunu mu çekecek, ay başınımı bekleyecek bir dışarda yemek yiyeceğim diye.

edit lemek farz oldu: paraya değer vermezmiş (bkz: g tünü yiyim ayağı)
gerçek olduğu iddia edilen bu asılsız iddia er kişinin para kazanma hırsına kadınları alet etme çabasıdır. içi boştur, yersizdir. ''Kapitalist düzenin çarkına ayak uydurmak istiyosan git uydur. hatun kişinin günahını alma çabası da nerden çıkıyor'' dedirten düşüncedir