bugün

gayet normaldir.
aşırıya kaçmamakla beraber, küfr etmeyen insan samimiyetsizdir. hayatımızın bir parçası artık. ninnilerimiz,türkülerimiz, halk oyunlarımız, ananelerimiz ve küfrlerimiz...
yakışmayandır.
ama erkekten çıkınca bir halt olmuyor.
dokunmayın, onların da koymaya hakkı var.
asiri itici olmakla birlikte, zerre yakismayan bi davranistir. bu demek degildir ki erkekler kufur edebilir fakat hic bi sekilde yakismiyo aksine komik ve itici duruyo. biraz da ergenlik diyebiliriz.
Önceden ben de şöyle iticidir böyle iticidir bir kız nasıl erkek gibi küfür edebilir diye yukarıdakiler gibi yardırırdım.
Peki ne oldu? Benim de ağzım alıştı bende ediyorum hatta ettikten sonra ben bile bi şaşırıyordum kendime şimdi o da yok * .

Siz siz olun benim gibi büyük konuşmayın kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş.
kırmızı saçlı ve mini etekliyse bide, kesin verir.
bayılırım.

şöyle döşese şuraya en ağırlarından...
Gayet normal bir tepkidir. insan duygusal bir varlıktır bir yerde duygu birikmesi -patlaması- yaşıyor ve bunu dışarı yansıtması gerekmektedir.

Bazıları küfür ile bazıları şiddet ile bunu açığa çıkartır.
Bayanlar küfür edemez diye bir kaide de yok hattı zatinda.
Önemli olan ulu orta yüksek sesle küfür etmemek.
aşırıya kaçmadığı sürece normaldir.
itici harekettir.
ana bacı karıştırmadıktan sonra edebilirler. ayrıca bize ne ki kişilerin kendi tercihidir edip etmemek.
itici bir harekettir kadınların küfür etmesi. Çünkü kadınlar "çiçek"tir. "Kırılgan, nazik, hanımefendidir. "
Pardon kadın demişim.
Varsa eğer öyle bir kız tipi benden ya da ben ondan 4 milyar km ötede durayim.
Her zaman vahşi dominant kızları sevmişimdir.severim bunları.
Ama elbetteki bi ayarı var yani eşrefpaşa cingeni gibi de olmamalı.
Ergenlikte kazanılan çirkin bir alışkanlıktır. Tez zamanda sıyrılınız.
Kızlara hiç yakışmayandır.
Küfreden kadın sevmeyen erkek küfretmesin kampanyası başladı.
kesinlikle yakışmadığında sizlerle hemfikir olsam da biz de sinirleniyoruz arkadaşlar. çok sinirleniyoruz hem de. e bu durumda da "ay girizekalıı" deyip rahatlanmıyor. dozunu kaçırmadan normal bir davranış.
"ettirmeyin amına koyim" demesidir. evet yakışmaz ama yaptıklarıdır. sinir harbinden anam sevdiğimizden değil.
Yatakta ediyorsa hiç sorun değil. Etsin hakkıdır.

Ama ayıp ya böyle şeyler kızlar cidden yakışıyor mu? Bir video da gördüm sarışın bir hatun fuck me filan diyor. Ya ben utandım kapattım videoyu kıza noldu bilmiyorum. Büyük ihtimalle kötü yola düşmüştur.
bazen olağan bazen olağan olmayan durum. hadi dışarda ağzınızdan kaçıyor mesajlarda niye küfrediyorsunuz bide biz erkekler kibar olmaya çalışırken.. şaşılacak şey.
"Senin ben ecdadini sikeyimm" diye bagirirken alt dudagi bugs bunny den darbe alan avcinin dudagi gibi iki metre uzayip, lama gibi tukurukler sacan bi kiz gormustum yolda.
O kiz gibi olmayin
Küfür etmelerinde bir sorun yoktur yeter ki ulu orta yerde dile getirilmesin ve yüksek sesle söylenmesin.
Küfür etmek, anlık bir tepkidir bir dışa vurumdur.
Erkek ve kız ayrımı yapmak ne derece doğrudur ?

Bayanlar zarif ve naif olduklarından belki onlara yakışmadığı için bu kadar tepki topluyor?
Kızın kendi kendine küfretmesi gibi bişey.
Kız gözüyle bakamam bir daha.