bakın kendi gibi davranmaması değil, davranmakta zorlanması.

özellikle ilişkilerde kızlar asla kendileri gibi davranamıyorlar. sürekli bir erkeği deneme çabası, tepki ölçme çabası, kıskandırma çabası. bu çabalardan sonuç alamayınca tepki koyma faslı.

ya siz niye rahat değilsiniz, niye bu kadar oynuyorsunuz?

bu durum ayrılık sürecinde de aynı, ayrılmamak için gerekli adımları atarsın aslında kız da ayrılmak istemez ama o ruh halinden kendisini çıkarmaz. yani dönmek istemesine rağmen kız kendi gibi davranamıyor. en sonunda erkek "tamam bitti demek ki" diyor ve bırakıyor. bu aşamada kız da diyor ki; ne çabuk bıraktı? bak hala kendi gibi davranamıyor, gerekeni yapsanız bile yapmamışsınız gibi rol kesiyor.

daha sonra başka ilişkiniz olunca "zaten o orospu yüzünden ayrılmıştım" diyor. aradan geçmiş aylar, o orospu dediğin kızı yeni tanıdın, bakın hala kendi gibi davranamıyor.

bakın kızlar, kadınlar. ilişki sürecinde rahat olmayıp kendiniz gibi davranmazsanız o ilişki biter, ben zaten artık anlıyorum, eğer kız rahat değilse 2-3 görüşmeden sonra uzatmıyorum. rahat olun az, salak olmayın.
saçmalık. insana dair bir handikap bu. 2 tane kız aynı çıkınca bütün kızlar böyle çıkarımı da çok ergence.
Bizim sirkette calisan bi kiz var. Dalgic kendileri. Pek konuskan degilim o yuzden mecburi konular disinda konusmaz benimle. Dalisa girdim bu sabah, baslikla dalis yapiyoruz yukaridan konusarak yonlendiriyorlar. Dalisa basladim 5 dk sonra kiz ask hayatini anlatmaya basladi. Basligin sesi kapatilamiyor, ben isi bitirmeden cikamiyorum. Tam 1 saat 22 dk surdu. Simdi cok iyi arkadasiz...