bugün

kızların genelinin kendine yavşayan erkekleri her ne hikmetse sezememesi ile ortaya çıkmış bir antik çağ sorunudur. kızın sevgilisi oğlandan huylandıkça kız bunu savunur, "o öyle biri değil tamam maa". öyle lan işte öyle. kendin de biliyorsun bu kaya'nın sana ufaktan yavşadığını. seninle teke tek bir evde yalnız kalma hayaliyle yaşıyor gizliden gizliye. bir şey biliyoruz ki konuşuyoruz şurda.
nasıl biri diye sormaya sebeptir. ismini yaşatıyor işte.

(bkz: Kaya Scodelario)
kızların kendilerine yavşayan erkekleri radar gibi tespit edip yanlarında taşımayı sevdiklerinden kaynaklanır. pohpohlayan , sürekli götünü kaldıran o sulu herifler yüzünden sevgilileriyle bile kavga ederler ki o durumda en iyisi siktir etmektir. zaten o gavat zikmek için fırsat kolluyordur o kızı.
kesin değildir.
siktir edilmesi gereken kızdır. farklı tatlar arıyordur. siz de yedek oyuncusunuzdur.
salak kizdir. salak oldugu icin zaten omur gecmez. erkek olsam basarim oylesinin kicina tekmeyi. sevgi de bir yere kadar amk. kayanin da topugundan fururum oni da.
o kayaların bir de meriç versiyonu mevcuttur. (bkz: meriç üretim merkezi) http://galeri.uludagsozluk.com/g/meri%C3%A7%20olmak/
altan alta kaya ya vermek isteyen kızların isteğidir. harbi kız size söz bile bırakmaz kaya ya siktir git koduğumun oğlanı der. evet harbi kızlar arada bir küfür eder. ben çok abarttım ama olabilir. *
Kayanin sikilip copluge atildiktan sonra kiza da sizden daha iyisini tadamayacagini gosterdikten sonra persona sosyal bilimler akademisinde aldiginiz egitim seviyenize gore kizin hayatina sicis idmanlarina baslayabilirsiniz.
(bkz: kaya duşta)
kaya'nın onu düşünerek her gün 31 çektiğini bilmeyen saf kızdır.
(bkz: aşkım şarjım az beni kaya bırakacak sabah ararım)
Bana mı öyle denk geldi yoksa bu hep böyle mi? Kızlar kaya öyle biri.
bazen saflığından, bazen açık açık geri zekalılığından, bazen çözümlenemeyen sebeplerdendir. onun ütopyasına göre herkes iyidir. nice ilişki, nice dostluk bu sebeple bitmiştir. gerçeği anladığında ise iş işten geçmiş olur çoğu zaman. pişman olur fakat bir sonraki vakada yine aynı boku yer. bu kısır döngü çoğu kişide ömrünün sonuna kadar devam eder.
kaya'nın kayan olması ile sonuçlanacak bir sürecin ilk adımıdır.