bugün

hmm yazıyorlarsa hoşlanıyorlardır. kesin.
ateş, baş ağrısı, kas eklem ağrısı, burun ve geniz akıntısı, öksürüktür efendim evet.
ulu insan ahmet şerif izgören, dikkat vücudunuz konuşuyor kitabında şöyle bir tespitte bulunmuştur. kadınların hoşlandıklarını gösteren bariz hareketleri yoktur lakin, en çok gözlenen bileklerinin içini sebepsizce gösterme çabalarına girmeleri ve saçlarıyla oynamalarıdır.
hoşlandığını belli etmemeye çalışmak.
arkadaşlarınızla arkadaş olmaya çalışmaları.

beraber olmaya başlarsanız da alayından nefret ederler.
SAÇIYLA OYNAR.
hepsini bi kefeye koymak yanlıştır. her insan farklıdır.
kıskanmak. kesin sonuç.
hesap kasmaya erkenden başlamaları.
girdiğin marketin kapı önünde karşılaşılan hiç tanımadığın hatunun sizi çıkma zamanına kadar beklemesidir.

sonuç: + daha önce hiç görmemiştim seni burada.
- bu son görüşün zaten.
(....)
Abuk subuk davranışlar, durduk yere sataşma, emanet çekme, ya benimsin ya kara toprağın anlayışı.
içip içip kapıya dayanması.
Arkadaş ortamıyla birlikte içildikten sonra tek bira içmesine rağmen sarhoş ayağı yapıp sırnaşması.
ben seni arkadaş olarak görüyorum demeleri gibi belirtilerdir.
beden diline göre, eğer bir kız sizden hoşlanıyorsa konuşurken el bileklerinin iç kısmı size dönük olur.
bakışların anlam kazanması diyoruz biz buna.
sizle aynı ortamdayken saçmalamasıdır.
vedalaşmak için arkadaşlarını yanaklarından öperken, sıra hoşlandığı erkeğe gelince, sanki farkında değilmiş gibi dudak kenarına yakın yerden kondurur öpücüğünü. çakaaallll.
(#19681337) .
hoşlandığı herifin yanında çok saçmalamasıdır. bazıları bu saçmalık işini çok abartmıştır. güya çocuktan hoşlanıyor ama adını bile adam gibi söyleyemiyor, rengi atıyor falan bu kadarı da komik oluyor yani.
en büyük sıkıntı, böyle bir belirtinin olmamasıdır.
bazıları dövüyor.

abi bildiğin dövüyor, yani vuruyor, çimdik * atıyor falan, valla bak. benimki öyle yapıyor ehehe

edit : bir arkadaşımın kız arkadaşı kendisine pandik atmıştı, böyleleri de var mesele ehehe
öküzsün ve odunsun demesi olabilir.

ya benimsin, ya kara toprağın demesi ve ona göre davranması.

mesajlarınızı okumuyor ayağı yapması.

liseli tripleri ve kadın inadı yapıyorsa kesin hoşlanmıştır.

ilk buluşmada bebek istemesi mesela yada ilk buluşmada öpüşmek.

bağlanmaktan korkması filan sayılabilir.

ama tadında bırakamıyorsa ve bunları yaparken ayarı kaçırıyorsa eğer gerizekalı muamelesi görebilir karşı taraftan.
(bkz: masum moduna girmek)
http://iliskilerokulu.blogspot.com/