bugün

hoşlandığını belli etmek isteyen kız ise; erkeğin gözünün içine bakar bu bakış süresi 10 sn den fazla sürmelidir. onunla yalnız kalabilmek için her türlü yolu dener, yalnız kalındığında karşı tarafında ondan hoşlanıp hoşlanmadığını anlayacaktır. zamanının büyük bir vaktini erkek kişisiyle geçirmeye çalışır, çeşitli aktivitelere dahil eder, davet eder. yakın temasta bulunur genellikle omzuna dokunmak, ceketini düzeltmek gibi, elleri ve ayaklarını koyacak yer bulamaz, karşı tarafın duygularından emin değilse yakın davranır ancak açıkça hoşlandığını belirten davranışlardan kaçınır.
134 belirti yeterli.

şeyapabilir miyiz bağyan?
özel mesaj atmak. hayvanlar gibi beklemedeyiz. neyim eksik ki lan!!
Kendisine özel ders vermenizi istemek. Ders sırasında gözler şaşı bakar , dil sarkar , eller titrer. Tam o iki sihirli kelime söyleneceği zaman öğretmeni tarafından kafasına kitap ile vurulup " uyan " denir. Her şeyin yeri ve zamanı vardır! Höyt!*
-çok arayıp sormak
-hiç arayıp sormamak
-hoşlanılan kişiyi gördüğünde gülümsemek
-hoşlanılan kişiyi gördüğünde kafayı çevirmek
-msn de aşk kokan iletiler yazmak
-msn de hiç ileti yazmamak
-en yakın arkadaşınızla samimi olması
-en yakın arkadaşınızla muhattap bile olmaması
-aynı toplu taşıma aracını kullanmanız
-toplu topsuz tüm taşıtlarda aynı yere gitseniz de denk gelememeniz
-sizinle aynı müziği dinlemesi
-sizinle müzik dahi dinlememesi
-sürekli bakışlarının üzerinizde olması
-konuşurken bile yüzünüze bakmaması

anlaşılmayacak değişik tepkilerle süreeer gider.

(bkz: ben yapamıcam galiba)
adamın biri varmış, ikinci yarı düzeltmiş tarzı espirilerinize dahi kahkaha atarak gülmesi.
kıtaplarının ustune tıtrıyorken kıtaplarını sızle paylasmaya basladımı sınyal cakmıstır demektır.
tek göğüsünü ovarak.

(bkz: tirledim haa)
umursamaz tavırlar içinde bulunmalarına rağmen gözucuyla bakmaya çalışmaları.
direk olarak söylemeleri dışında, pekte belli etmezler aslında. eğer öyle bişey varsa cia ajanı olmak lazımdır.
gözlerini kaçırmaları..ayrılırken tekrar arkalarına dönüp bakmaları..sık sık gelen mesajlar..bi kız hoşlanmasa sabah 4 te şiirsel msj atarmı ya?muhtemelen çişe kalktı o ara aklına geldim demek ki..olsun o da bi incelik sonuçta..
-hoşlanılan kişiyle konuşurken gözlerinin içine bakması veya gözlerinin içi gülmesi gözlerinin böyle ışıl ışıl olması.
-hoşlanılan kişiye sevgilin var mı diye sorduğunda 'yok' cevabı alırsa şöyle bir hımm(içten içe göbek atar) yapar er kişi eğer ona aynı sorarsa 'yok yaa kim alır beni' gibisinden bir konuşma yapar.
-msn de karşılaştığınızda ilk yazan hep o olduysa belli bir süre daha sonrada karşılaştığınızda hemen bişiler yazmaz trip yapar ama bir müddet geçtikten sonra dayanamaz yazar bişiler.
senle konuşmak isteyip konuşacak birşey bulamayınca laf sokması.
kesinlikle saçları düzeltme, ya da saçlarla oynama. * birde eli ayağı koyacak yer bulamayanları vardır.
hep sana daha yakın oturmaya çalışması.
(bkz: surekli elleri usuyen kiz)

-Mahmut ellerim üşüyor. oouuuuuu... buzzz buzz buzzz.
-Eldiven alalım sana ilerden.
-odunsun Mahmut.
kızdan kıza değişir.
normal biriyse pek anlayamazsınız.
aylarca sığır gibi kesen, laf sokan dikkat çekmeye çalışan kızın üstüne gidince arkadaş ayağı yapması sonucu aklı başında adam bu tip belirtilerin hiç birini kaale almaz.
-etrafında ona yönelik çoğu şeyi tersleyip siz bi laf ettiğinizde ya da soğuk espri yaptığınızda hay allahım diyip gülümsüyor ve kafasını sallıyorsa,
-msne girdiğinizde avatarındaki resmini değiştiriyorsa,
-başka bi kızla gülüşüp konuşurken size alttan alttan bakıyorsa
-yanyana iki koltuk ya da sandalyede oturduğunuzda kolunuz ona değdiğinde kolunu çekmiyorsa

bilinki vardır bişeyler. *
efendim bu kiz milletinin alayi aynidir. hepsi bir erkekten, misal sahsimdan hoslandiklarinda boyle bir bunalmis, bikmis gibi yaparlar.. "ayy, yeter bi git basimdan artik", "istemiyorum seninle yemek yemek anlamiyor musun?", "arkadasim geri zekali misin sen? tipim degilsin diyorum basmiyor mu kafan?" turunden afralar, tafralar neyim yaparlar.. yer miyim lan ben bunlari? yemiyorum tabi.
kaşar değilse kesinlikle belli etmez. sevgilisi var mı yok mu anlamadan bilmeden öküz gibi asılmanızı isterler.böylelikle cesaretinizi ölçerler. benim için 5-6 kişiden eşşek sudan gelene kadar dayak yemeyi göze alacak mı testi yapar.
rezil olmak istemeyen tedbirli biriyseniz doğuştan kaybettiniz, türk kadını onları bırakın adam yerine koymayı, insan yerine bile koymaz.

saçınıyla her kız oynar (can sıkıntısından)
gözünüzün içine her kız bakar, (sizde bıraktığı etkiyi görme merakından)
bu hareketler hiç de bir anlama gelmez. sadece kaşarlar çok rahattır o konuda.
her zaman akıcı güzel cümleler kuran kişinin karşınızda kem küm etmesi.
Takmadığınız halde ard arda mesajlar atıp kendini komik duruma düşürmesi.
kişiyi göz hapsinde tutmak, o kişiye gülmek, nedensiz yere konuşmaya çalışmak, sürekli suratında şapşal bir gülümseme bulundurmak.
erkeğin havalarda uçup göt üstü oturmasına sebep olan belirtilerdir. hani bazı ilişkiler kendiliğinden başlar ya, olay olur; fark ettiğinizde formaliteden bir "seni seviyorum ben" dersiniz. kayış kopalı çok olmuştur, karşı taraf "ben de!" diye haykırır, sarılırsınız öpüşürsünüz oh mis. işte buna benzer bir ilişki. ilerler ve sonunda öpüşürsünüz, ertesi gün gidip söylersiniz.

"ben seni arkadaş olarak görüyorum, ne diyeceğimi bilmiyorum"

ben buna ne diyeceğimi iyi biliyorum sözlük. diyeyim mi?