bugün

valla gelip beni dudaklarımdan öpmedikleri sürece inanmayacağım belirtilerdir gerçi gelip öpselerde beyenmem daha tanışmadan ne bu samimiyet.
(bkz: kişnemek)
erkeğin her dediğine gülmek. erkek he dese güler o derece.
aptal aptal gülümsemeleri.
hatun kişiyi kaale alacak iseniz hoşunuza giden yok kezban sınıfında ise rahatsız olduğunuz bütün davranışlar.
her söylediğinize abartılı gülmesi. her açtığınız konuya ilgi duyması. göz oyunları felan fistan.

Ps: saçı ile oynaması da bir belirti efem.
okul çıkışı " beraber gidelim mi" diyorsa.
yoldayken " benim facemde yokmuşsun" diyorsa.
yoldayken " doğum gününmüş face de gördüm, iyiki doğdun " diyorsa.
yine aynı yoldayken "çok hızlı yürümüyor muyuz" diyorsa...
senden hoşlanıyordur. tüm bunlara rağmen fark etmemişsen işte sen ki o büyük odunlardansın.
meyillenmesi.
1)sudan bahanelerden konu açarak yazışmaya çalışması, mesaj atması.

2)fırsatını bulduğunda karşı tarafa özel bir hediye alması.

3)size yardımcı olması, yardım etmek istemesi.
sizin haberiniz bile yokken takip etmeleri.
hiç takmıyormuş gibi davranmak,göz göze gelince hemen başka yere bakmak.
yazılanların ortalaması bi hatun üzerinde bana karşı yapılmış olup, ilgili entry sahiplerine kocaman bir haaassssiiikkktttiirrr çekiyorum.
yazılanların hepsini yapıyor hatun/lar. sonuç ?

ben hala elizabeth.
Çok gıcıksin ya gibi tabirleri bulunması dir. Aptal aptal güler falan komik ama hoş bir duruma düşerler.
oha falan olurlar.(olağanüstü hal durumu).
saçları ile oynarken, göz kırpıyorsa ve gözlerini kırparken de dudaklarını ısırıyorsa, tam da o esnada ses tonunda bi farklılık yaşanıyorsa ki ten temaslarına yelteniyorsa.. bi ihtimal olabilir.
ummadığınız ortamlarda karşınıza çıkmasıdır.

deli gibi bir sevişmenin ardından zamanla sona erecek hoşlanmadır.
erkeğin yaptığı her türlü mallığı, onun güzelliği olarak görüyorsa anlayın ki hoşlanıyordur. eğer hoşlanmıyorsa ne yaparsanız yapın hoşlanmayacaktır, sizden nefret edecektir, her hareketiniz batacaktır.
hoşlandıysa verir abi sevgisini.
Olmayan belirtilerdir efendim.Bir kez daha saclariyla oynamalidir diyene 3 saat icinde sevdigi kadin evlenme teklif edecekmis.
trip atmaya başlamıştır bile.
siz ona bakmıyorken sizi kesip durması, siz bakınca da yüz çevirip hiçbir şey yapmaması.
Valla bu genellemelere takilarak faaliyete gecirmeyin. Ne kizlar var anlamak imkansiz.
gözlerden hareketle sonuca gitmek en doğrusudur.

bakın mesela şu resimdeki kadının gözleri ne diyor; "aradığın kadın benim. evet! ta kendisiyim, karşındayım işte! al ve başka alemlere taşı beni."

görsel

ya şu! "nasıl da içime işliyor güzel sözleri, acaba bir rüya mı bu yoksa buldum mu beyaz atlı prensimi." der gibi sanki.

görsel

bir de şu var; "ne hoş şeyler yazıyor. düşüncelerimi okuyormuş gibi. acaba versem mi telefonumu, ne yapsam bilmem ki."

görsel

bir de şuna bakalım; "yemezler mi o tatlı dilleri şimdi, tertemiz erkek kokusu bu de bana güzelim! koklanıp öpülmez mi gıdısı, böylesi hiç sevilmez mi?"

görsel
bir abide asla ve kat' a bir adem oğlundan hoşlandığını belli etmemelidir. eğer kim belli ederse dar- ül ikabda acı çekecektir. bir çift eğer evlenecekse babalar görüşür, anlaşır evlenmelerine icazet verirse ancak o zaman izdivaç edebilirler. amma ve lakin evlenmeden önce kararlaştırılmış olsa bile simalarını görmezler.
ilk bulusmadan sonra her saat başı aramak bu belirtilerdendir.