bugün

Buram buram samimiyetsizlik koktuğu yetmiyormuş gibi olaya tanık olduğum zamanlarda elastikiyetini çoğu zaman korumayı başaran renkli kişiliğim kararıyor ve gözlerimi sabit bir noktaya dikip saatlerce bakma gibi depresif bozukluk semptomları zuhur ediyor.

Hatta öyle versiyonları vardır ki:
x: ay ben çok iğrenç çıkmışım, siz süpersiniz kızlar.
y: saçmalama x ya. asıl bana bak, sen mükemmelsin asıl.
z: ben kötü çıksam da siz güzelleştirmişsiniz fotoyu kızlar.
t: saçmaladın yani baksana travesti gibi çıkmışım.

Özet: herşey burcu'nun çok güzel çıkması ile başladı.
(bkz: cnm çok gzl çıkmışsın yha)
- ayy canım çok güzelsin seni seviyorum * <3
+ne güzeli lan götüme benzemişsin puhaha...
samimiyetsiz ve ağır yavşaklık. tüyleri diken diken yapar.
erkeklerin facebookta birbirine iltifat etmesi kadar itici olan.
aslında birbirlerini kıskandıkarındandır. bence.
yapmacıktır, ayrıca artık bıktırmıştır. birbirlerine sürekli birtanem, bebeğim gibi şeyler söylemeleri ise daha itici bir durumdur.
erkekler olarak biz iltifat etsek harun abi oluruz.
Sanırım kizlar anlaşıyorlar.
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)
bunların arasında hepinizi çok seviyorum diyenler de vardır.

szii seviyooooruum cnm arkadaşlarııımmm.(içses:sizi lanet sürtükler hepinizden iğreniyorum)
jerensuyla burju'dur bunlar. ağızlarına tavayla vurulasıdır.
görsel
kadının doğasında yoktur hemcinsine iltifat etmek. bu yüzden yapmacık ve komiktir.
naçizane bir örnek sunuyorum.
yorumlardan birini favorilerinize alabilirsiniz. benimki gözüne kurban olan kızın yorumu. lanet olsun, bir de... neyse.

(img:#569169)
hepsi birbirine kurban olsa da biz de kurtulsak dedirten hadise.
bir de "kim çekti?" muhabbetleri vardır ki akıllara zarar. yani arkadaşım nedir bu takdir bekleme çaban? cidden hayatta başarı olarak addedebileceğin şeyler hep bu türde mi?
+ayyy canım çok güzel olmuşsun. .
(Bokuma benzemişsin)'in fazlaca yumuşatılmış hali.
evde sokakda kafede birbirine giydirip sonra hiç bir şey olmamış gibi facebook ta sevgi seline bürünenler. örneğin magazinin yaşamındaki yeridir.
erkeklerin facebook'ta birbirine acımasızca giydirmesinin tam tersidir. fakat erkeklerin yaptığı köküne kadar samimiyet içerir.
egolarını şişirecek erkek bulamadıklarından kızların yaptığıdır. zavallılıktır.

yalnız şu unutulmamalıdır ki bir kız saçları konusunda çoğu zaman kararsızdır. güzel mi değil mi şöyle olsa daha mı iyi olur durumu vardır. bu gibi durumlarda her zaman panpalarına kankalarına danışırlar. bir kızı şeklen şemalen moralen bozmak istiyorsanız saçlarına laf edin. çok zevkli oluyor. yalnız sonrasını da düşününde yapın derim. kız milletine güven olmaz.
Aşırı yapmacık ve sinir bozucudur. Mide bulandırıcı.
abi cok kotu ya... erkekler yapsa aynisini dusunemiyorum. tanim olarak da yersiz sahte sacma kiz halleri...
kızla erkeğin ne kadar farklı yaratıldığına dair belgedir. kızlar birbirlerine aşkım, bitanem derken ben abdi abiye aşkım desem ağzıma sıçar.
böyle bir yapmacıklık yeryüzünde daha görülmemiştir.

"güzelim annenlere çok selam" olarak kendini göstermeye başlayan bu durum ileriki zamanlarda güzellik, tatlım, ay gözlerine kurban olurum gibi evrelerde gözlenmektedir.