bugün

iLGi iNSANLIK SAYGI SEVGi .
KiŞiLiK ÖNEMLi ÇOK ŞEY iYiBiR BABA iYi BiR EŞ
Efendi olup o kız bu kız peşinde koşmamaları biraz ağır abi takılmaları sonrası hallolur zaten. Önce bi adam olun efendi olun. Eliniz kolunuz ayrı oynamasın.
Pipi afedersin.evet.
Hepsi tamam da gozlerimden ates cikaramiyorum lutfucum.
pelinsu tiplerin beklentisi;
-parası olacak
-arabası olacak
-yine parası olacak

genel kızların beklentisi;
-sadık olsun
-yalan söylemesin
-kafalarımız uyuşsun
Kiskan ama cok degil.
Boyle agir abi ol ama cok degil.
Tribimi, kahrimi, bos bos aglamalarimi cek. Ama sen gram aglama sadece benle ilgilen.
Kafani kaldiracak vaktin olmasa bile 89 tane mesajima cevap ver.
Adriana limadan daha guzel oldugumu soyle.
Methiyeler diz, cikolatalar al, yok ilk elele tutusma, ilk itifat, ilk ay donumunu sen hatirla. Benim umrumda olmaz.
Bana hediye al ama sana hicbir sey almayacam.
Yok dizilerdeki gibi bana asik ol, ama gram karsilik vermeyecem.(ustune sos falan ister miyiz hanimlar ?)

Kizlarin ortalama beklentileri iste. Ne bekliyordunuz ki ?
Erkek olabilmeleri.

Bir takım beklentilerdir.
Para araba ve para değildir.
Kimlerle ne yaşıyorsunuz arkadaş anlamak mümkün değil.
hiiiiççç... bişiy beklerler mi ?

aradıklarını bulamayacakları için, senin tamamen değişmeni beklerler hatta, bir yaşam boyu usanmadan, seni değiştirmeye çalışırlar...

analarından beyaz atlı bir prens gelecek, seni bizden alıp, beyaz sarayına götürecek, masalını dinleyerek büyüdükleri için, uyandıklarında, bir yaşam bouyu yaşadıkları kabustan biz zavallı erkekleri sorumlu tutarlar..

bu nedenle hayat boyu huzur olmaz bir türk karısıyla !

budur ! başka hiçbir şey beklemezler..

topu, topu beyaz atlı prens beklerler...

sanki kendileri " pambuk pirenses " miş gibi...
ilgi, ilgi, ilgi ve para başka ne olabilir ki!
Belki de gitmezdin . Belki de daha çok severdin beni . Sevdiysen eğer . Canım acıyor . Sanki içimde koca bir şehir yanıyor . Sana besleyip büyüttüğüm koca bir ülke alev alıyor . Yarına koyduğumuz takma adlar sen ile ben iken sensizliği kendime yediremem . Anlatamam ki seni sevdiğimi söyledim herkese bun durumu . Beceremem sensizliği kelimelere dökmeye . Daha şimdiden çok özledim seni . Ve sevdiysen diyemiyorum ama birazcık sevdiysen gitme .
Unutma . iki kere ikinin dört ettiği kadar kesin ve gerçekçi seviyorum seni .
Sadece güzel sözler .
eli ayagi duzgun olsun, bakimli olsun, kulturlu olsun, zeki ve esprili olsun. Yilisik, cocuk tavirli, sunepe ve sorumsuz olmasin. Sorumluluk sahibi, ayaklari saglam basan karakteri oturmus olsun. Zengin olmasi bonus.

Cok pic gibi takilirsan guven vermezsin. Cok oturakli ve agir abi takilirsan da "boring" bir adam olursun ( sikici yazmak istemedim ). Her iki ucta da standart sapmanin disinda kalan kadinlar yok mu, elbette var ama genel formul bu sekilde.

Erkegim bu arada, tribe girmeyin.
Sürekli ilgilensin.
Peşimden koşsun. Ben pas vermesem de koşsun.
Ben ne istersem yapsın
Beni pohpohlasın.
Nazımi niyazımı çeksin.
Ben hiçbisey yapmayayim.
Kızlar , kızlarımız yapmayın bunu...
Esmer olsun ama yer cekimsiz ortamda bana sarışın gibi gelsin.
karakterli güvenilir olmaları ve boşyere umut vermemeleri.
efendi olsun, sahip çıksın.. bide sevgisini gösterirse mükemmel olur.
(bkz: boşa çıkarılmayan güven)
Sadakat.
Güven, sadakat, efendilik, dürüstlük, çok da fazla bir şey değil açıkcası.
kesinlikle peşinden koştukları değildir. şöyle bir bakınca ortaya tam bir efendi adam profili çıkıyor. ama realitede herkeş piç rider.
dedikleri özelliklerin hepsi bende mevcut ama hala yalnızım. bi açıklama yapacak var mı...
sözlükte hala kız olduğuna inananları göstermiştir.
insan olun, duygulu olun.
Değişmeyiniz efendim. Başta nasılsanız sonundada öyle olun. Tavlamak için elinizden geleni yapiyorsunuz elde ettikten sonra bi gevşeyip kıçınız kalkıyor. Kadın bu konuyu öne sürüncede dırdır yapma deyip suç bastırıyorsunuz. Yapmayın efendim. Iki dakika insan olun, adam olun karakterinizin başından sonuna kadar arkasında durun.
Beklenti oluşturmamaları yeterli. Zira beklentiler yıpratır.