bugün

Makaleler tezler yazabilecek cevval bir yazar olarak ilk defa bir başlığa yazmaya üşendim diyeyim siz anlayın.
Sanırım vara yoğa attığı tripler.
Bir cilve 10 çekilmez huyu götürür.
Bırakın şimdi öyleydi böyleydi.
ikiyüzlülüktür.
nasıl ki hayvanlar zorda kalınca renk değiştirir, farklı savunma mekanizmaları geliştirirse kadınların da doğasında ikiyüzlülük, riyakarlık var.
iyi kadın yoktur. kadın şeytandır. iyilik bir tür bozulmadır kadında. erkek ise kadın şeytanının meleğidir.
Çekmeyin. Onları çektikçe sorunsuz olanlardan uzaklaşmaya devam edersiniz..
uzatmalarıdır!
kendini bi bok sanması gereksiz egoları ay şunu yapmam bunu yapmam. cidden nefret ediyorum kızlardan.
trip atıp o kız kim şu kim niye böyle niye sanane ulan sanane sevecek olsam ona giderim sevgiliyiz işte daha ne ötüyon ?
Ya hamile kalırsam aşkım gibi sözleridir.
1 konuyu 1 milyon kere 1 şekilde anlatsa bile 1 milyon kere o olayı anlatırken heyecanlanması ve sizinde aynı tepkiyi göstermenizi bekleyen cisimdir. Vurduruyodur.
Haberiniz olmayan bi konu hakkında, ansızın ve yersiz küsmesi/trip atması. Hadi farketmeden bir şey yaptık diyelim, açık açık söylesene. Ne yokuşa sürüyosun işi. Hiç.
Dünyanın kendileri etrafında dönmesini istemeleridir.
çocuk gibi konuşmaları.
hepsi yapmıyor belki ama yapanlar evlerden ırak.
sevgi gösterilip de sakinleşmeyi beklerken aklındaki tüm kavga sözlerini haykırarak çekip gitmeye yeltenmesi.. biraz da sen düşün ve hatanı kabul et, özür dile. bu seni asla küçültmez, daha olgun yapar.
Mutsuz olmaları.

Kimisi huy haline getirmiş, kadın dediğin enerjik olacak. Renk katacak ortama, papatya misali.
Erkeklerin yalanlarına inanacak kadar saf olmamızdır sanırım.
Her şeyi abartmalarıdır.
Kendi gözlemim ve yaşadığım: Ego ve Bencillik.
serserileri ve pislik erkekler karşısında tavuk zekasına sahipken, bir sakıza kanacak kadar safken, iyi erkekler karşısında albert einstein zekasına sahip olmaları ve asla ikna edilemez bir iradeye sahip olmaları. bundan daha nalet bir huyu yoktur kız milletinin...

Ben özellikle bu huylarını çözemedim çözen varsa şu yeryüzünde, özelden yazsın bana bir zahmet. cidden merak ediyorum?
Bütün kızların aynı özelliklere ve aynı karaktere, huylara sahip olduklarını gizliden gizliye belirten başlıktır.

Zaten sözlükte "kızlar" denilince akla bir bütün geliyor. Sanki seri üretim meyvesi bu kızlar.
-aşkım sence seksi miyim?
+sus ve yalamaya devam et.
-emmekten büzüştü amk.
+ağzında bişey varken konuşma lan.
-ibne.
.
yeter artık her kız aynı şeyi yapmasın.ananız hiç öğretmedi mi yalamayı.senin işin bu.
Yersiz kıskançlık ve trip.
Çok konuşmaları, on saatte hazırlanmaları, markete bile giderken makyaj yapmaları, dedikodudan beslenmeleri, tv bağımlılıkları.

Kız halimle çekemiyorum.
Son trip bükücü
Bknz:avatar
Ben olsam şu huyumdan sıkılırdım;
Bir konuyu aynı şekilde 100 kere anlatabilirim, her ayrıntısıyla. Sıkılmıyor insan...