bugün

son dönemin yeni trendi.

bakıyorum kızlar, kara kuru, sıska, cılız adamlara aşık olupduruyorlar. bir araştırmaya giriştim. taşıması kolay oluyor diye böyle tercih ediyorlarmış. yoksa zeka falan önemli değil.
Yapılan araştırmalara göre bazı yoğun sıvıları çırpmak için mikser yerine kullanıyorlarmış.

O yüzden.
kızlar haklı..

pratik ve hızlı erkek istiyorlar , hantal erkek mazide kaldı..

biz yaşlandık bizden geçti.. aman dikkat.. *
kafaları karıştırmış nedenlerdir.

arkadaşlar ben demiyorum bunu. kızlar artık cılız erkek seviyormuş. nedir yani bu tepki?

özel mesaj atıp

"sen cılızsın demek ki. verecektim ama artık vermem. yok mu şöyle bir babayiğit yanıyorum beee"

diyenler var.

bana ne bağırıyorsunuz ablacım. gerçeği dile getirdik başımıza gelmeyen kalmadı. allah allah illa gidelim yani bu sözlük'ten. off yaaa!
Kadınlar artık domine edilmekten hoşlanmıyor kolay tasma takabileceği kişileri tercih ediyor. Ama şu var ki onlar istedi diye biz kurt olmaktan vazgeçmeyeceğiz.
Selam ve yumruk ile.
cuckold durumunda atarlanırlarsa ense köküne bir tokatta bayıltmak için.
kategorize etmek iyidir hoştur fakat kısa dönemli fazlaca ilişki yaşadığınızı belli eder.

Ben kadınları kategorize etmem mesela. sevgiğim kadın vardır. seviyorsam ve sevmişsem neyse odur. son sevdiğim o olacakmış gibi beller ona göre bakarım hayatıma. böylesi güzel öylesi doğru. tombulu, sıskası, minnağı diyip kategorize etmek başlayacağı her ilişkiye bir nokta koyacak insanların işidir. hep bir sonrası vardır öyle insanlar için. sonra 35 lere geldikleri zaman en büyük boşluğa da gene onlar düşer. kimse tatmin etmez olur bir süre sonra.
Benim zayıf erkeklere alerjim var galiba. Erkek dediğin kaslı maslı olmalı.
o değil de en cılız erkek kadın için kendinden ödün veren erkektir der susarım.