bugün

doğru bir tespit. kültür yok teneke adamlara aşkım der onlarla takılırlar. güzel giyinmesi yeterli cool olması yeterli ama kültürlü olması değil. it kopuk olsun serseri piç olsun. tekerleme olu lan bu. neyse kültürlü erkekler genelde boş geziyor bakın göreceksiniz.
her gördüğü sarışına motor gözüyle bakan, uyduruk palavraları ve stratejik tutumlarıyla nabız yoklamaya çalışan, çevresinde dönen tüm kültürel olayları kendi kontrolünde sanan, çok zekice iş yapıyormuş gibi havaya giren bir de buna kendisine inandıran, 4 gün boyunca aynı tişörtü giyen, çok yakışıklıyım yeah deyip aynaya bakma gereği bile duymayan, kızlar hakkında her boku biliyormuş gibi davranan erkek tespitidir. boş gezmeyi bırakın gezebilmeniz bile bence bi mucize.
"bu kadar yalnız varken neden herkes yalnız"
doğru olmayan genellemedir. güzel giyinmesi, cool olması, zengin olması kültürün yanında solda sıfır kalır.
erkeklerin kendini kandırma şeklinin cümleye dökülmüş hali.

kadınlar sizi beğenmiyor diye başka erkeklere bok atmanızın amacını bir çözebilsem. aynen benim koca bulamayıp güzel kadınlara bok atmam gibi birşey bu. ben bunu söyleyince kıskanç oluyorum, erkekler söyleyince " ha paşam bin yaşa, o doğru konuşan ağzı ibne olsam öperdim" oluyor.

sizi kendini kandıran ezik erkek topluluğu siziiii... lan bir dön aynaya bak, sana bakılır mı?
Doğru tespittir zira Şu ana kadar entellektüelliğimle sadece arkadaş edinebildim. Arkadaş olduğum Kızları tavlayan kısım ise genelde kültürsuz kaslı erkeklerdi.
kız tavlamak için kültürlü olmuş birinin serzenişi.
(bkz: komik güldürür yakışıklı götürür)