bugün

serseri belalı kavgacı biriydim. en basit elim kırıldı amanakim marketteki kasiyer ay çok geçmiş olsun bir sürü kız benle ilgileniyordu geçmiş olsunlar.

normalde beni tanıyanlar benden korkar kaçar kızlar sülük gibi yapışıyor. kolumda faça felan da var.

tabi aşık olup sonra kendi kendine krize giriyorlar düzeltelim diye beceremeyince krize giriyorlar. abi kız bana benden fazla iş arıyordu en basiti.

işte değiştirmeye çalışmasalar çok mutlu olacaktık. sonra sosyal hesap kapatma triplere girme üzülme. abi benim serseri halimle sevdin daha niye zorluyon yönetmeye çalışıyorsun.

değiştiremeyince hemen tripler sosyal medya kapama hayata küsme ben birşey vaat etmedim ki yalanda söylemedim.
izahı zor. Belki kasarsak Melankoli sevdasının bir tezahürü diyebiliriz.
ayni kizlar iyi niyetli ve efendi erkeklere ise psikolojik siddet uygular, otekilestirir, dislar. buna cok kez tanik oldum. sonra bu tipler su sevgilim bana soyle yapti boyle yapti der durur cok sikayetci bir sekilde konusur. ha sonra? bu donguye devam ederler.
Ölürlerse duyar kasmayın.
ne alaka amk erkeklerin alnında belalı diye yazmıyor ki.
Uff beyler sacmalamayin erkeklerin alninda belali mi yaziyor tanışırken onlarin nasil minnos olduklarini iyi davrandıklarıni bilmiyorsunuz siz.
Artık doğanın verdiği o güçlü ve haşin erkek arzusundan, insanı özel kılan o aklı kullanıp sıyrılmaları gerekmektedir.

Azıcık sahip çıkın şu hormonlarınıza da, geleceğinizi ve de gelecekteki çocuğunuzun geleceğini falan düşünün de uzak durun şu tür erkeklerden. Akılsızlık da bi yere kadar.