bugün

türkiye'de yaşayan erkeklerin en büyük yanlışı. çıtayı yükseltiyorsunuz, kötü alıştırıyorsunuz; sonrasında da olan yine size oluyor. yapmayın, etmeyin.
onları kafada ulaşılmaz bir noktaya koyup kötü bir ilişki bitiminde depresyonun seviyesini arttırmaktır.
Bu nasıl başlıktır arkadaş? Erkek sever de kız sevmez mi? Sever tabi... Kız öyle sever ki ona döktüğü gözyaşına üzülmez çoğu zaman çünkü o düşen damlalar ona düşmüştür varsın olsun der çünkü seven kız gereğinden fazla mi seviyorum ikilemine düşmez.
kişinin kendi kendini aşırı derecede rezil etmesi ile son bulur.
Kişinin kızı kendini ettiğinden daha fazla rezil etmesiyle son bulur.
erkekleri gereğinden fazla sevmek gibidir. her insanın içine düştüğü bir yanlıştır. keza hak ettiğinden fazla verilen değer sizi üzer.
yolda guzel kiz gorunce salak salak siritan, arabayla korkutan, tuhaf hareketler yapan erkeklerin icinde bulundugu durum!!!
hiçbir zararı yoktur. eğer ne kadar sevdiğinizi anlarsa mutlu olursunuz. yok anlamaz çeker giderse paşa keyfi bilir kendi kaybetmiş olur çünkü o kadar yüce bir sevgiyi.

her kız çok sevilmez ama gerçekten ciddi düşünüyorsanız harbiden çok sevmenin de bir zararı olmaz. tabi karşı tarafta biraz olgun olup bunu anlamalı. ne de olsa beni seviyor diyerek rahata sarmamalı.

iyi şeydir kıssadan hisse. aile kurmaya doğru gider o.
tipik bir hatadır dengesiz seviyoruz ya baş üstü ya ayak altı yapıyoruz eğer birine değerinden fazla değer verirsen hem onu kaybedersin hemde kendi değerini sözüm size herşeyin fazlası zarar valla bak inanın bana ben yazarım ....
karşılıksız ise adı aşk'tır.