bugün

sogara icmesi.
kendisine ot içirene vermesine, kendisine bira içirene vermesine, her partide vermesine vs. evet kızlar siz seks yapmayın. size bakışımız değişiyor.
kıbrıs lehçesiyle konuşması..
Küfür etmesi , dişlerinin sarı olması , yere tükürmesi , durduk yere sürekli bir yerlere vurması , bok yere trip atması .
kıl, tüy, ter kokusu efendim.
ilgi çekmeye çalışması.
dudak da bulunan uçuk.
erkeğin yaptığı ettiği her şeydir efendim. her şey zıttı ile güzel diğmi.
krovari hareketler ve konuşma tarzı.
çirkin olduğu halde sen çirkinsin sana bakmam tribi atması.hiç aynaya baktın mı sen kızım?
kıl abi kıl tüy falanda değil kıl koltuk altı kılı falan.
olmayan olaylardır. onların benim gözümde bitmiş olmaları için bir "olay" olmasına gerek yoktur. sabah kalkıp akşama kadarki o "nefes alma şekilleri" bile olaydır. ne olayı asıl olay beyinlerinin olmamasıdır. dolayısıyla bunlar doğumdan itibaren bitmiştir.
ne yüzü ne de fiziki yapısı çünkü bunlar kişinin tercihine bağlı olan şeyler değil Allah ne yaratmışsa o dur lafım yok fakat kendini begenen fazla gösterişli ne oldum delisi insanlara deli olurum.
bıyıklarının kıvırırken gözüme ilişmeleridir.
her ortamda yılışık yılışık konuşmak.
kız kankisiyle birbirlerine "oğlum" demeleri.
bir kızın asla uygulayamayacağı küfürleri etmesi.
sokakta sakız çiğnemeleri, sigara içmeleri.
aklıma başka bir profil geliyor.
Eve attığında, utanır gibi hallere girip yalandan Çarşafla sağını solunu kapatıp, iyi aile kızı profili çizmesi.

ikinci üçüncü buluşmadan sonra kendini kaybedip hadi aşkım daha sert, köküne kadar sok falan demesi..

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

Sie.

edit: bu entry'deki çarşafı, kadınların örtündüğü çarşafla karıştıran zihniyetsiz, şuursuzlar olmuştur.
utanmadan bide kendi zihniyet bozukluğunu nick altıma taşımıştır.
bu edit ile belirteyim ki;
bu çarşaf evlerimizde yatakların üzerine örttüğümüz nevresim parçası olandır.

bu kadar salak olmadığınızı biliyorum, ama sözlükte böyle salaklar var kusura bakmayın.
kızların birbirine sövmeleri ve kavga etmeleri.
Tükürmesi balgamli hemde.
Ailelerine değer vermemeleri. Yavşak yavşak konuşmaları. Erkeğinden peşinden fazla koşmaları.
-yaa manikürüm kırıldaa gibi yapmacık olmaları.
-şirin görünmeye çalışmaları. Şirin olmaları demiyorum buraya dikkat.
-bi de off bütün erkekler peşimde yaa havaları.
Bunlar çok itici oluyor kızlar.
Çok sevmesi, sadık olması. erkek kısmısı gelemez böyle şeylere bazıları boynuz sever.
kıskandırmak yeterlidir. kişi de zaten kıskanma huyu yoktur, ama hatun kişi bunu bilerek yaparsa uzun bir ilişkinin eline vermiş eline almış olur.

sonuç: belkide hatun ölmüştür, hatun kişi çok ağlamıştır, ben de onu çok teselli etmişimdir ama kural 28 hede kuralları önemlidir, bu kuralı çiğnersen eline alırsın. ben de çok ağlamıştım hüngür hüngür ağlıyordum ama olmaz artık diyordum, aylarca konuştuk ama sevgili değildik artık, her yardımına koşuyordum, hep konuşuyordum sonra bir gün konuşmadım bağlantıyı kestim, dağıldık bittik. (bkz: çok uzun hikaye)