bugün

görecelidir. en basitinden bir kızın yere tükürmesi erkeği derinden etkiler. gecelerini zehir eder. perişan olursunuz. aklınızdan çıkmaz o an..

not: yaşadım, biliyorum.
bıyıklarını almaması. öpüşürken çok kötü olur lan.
kadının yere tükürmesi, hele birde balgam çıkarıyor ve yere fırlatıyorsa yeterde artar göz zevki için.
ayağı takılıp yere düşmesi.
bakımsız, pis bir halde karşımıza çıkmaları. bari bir dişini fırçala ne bileyim duş al. hayır nazik ve kibar varlıklar sizlersiniz. yakışmıyor lan. *
her türlü samimiyetsizlik.
ortamda birden fazla erkeği kesmesi.
ter kokması.
sayılanların yüzde 90ı erkeklerin sürekli yaptıkları şeylerdir.*
hiçbişeyden korkmayan, çok cesur bi kızmış havası vermeye çalışması. bunu yaparken, başka insanlardan destek alması.
ter kokması, bıyıkları olması, küfretmesi ve son olarak çok ve boş konuşması.
en başta seveni aşağılaması(sanki prenses), kıllı olması, bir kıza yakışmayan küfürleri etmesi, şişmansa dar giymesi, çok zayıfsa bol giymesi, yüzünün tipsizliğini bacaklarını açarak gözlerden kaçırmaya çalışması, sigara ya da içki içmesi.

içki belki ama sigara içenine tahammül edemem.
tayt giymesi.
kıskançlık
artık beni sevmiyorsun klişesi
kendine bakmaması
sevimlilik yaparken ayarı kaçırması
seni dinlemeden hep kendinden bahsetmesi

tamam bu kadar, dağılabiliriz.
şirinlik yapmayı, çocuk gibi davranmayı güzel zannetmeleri ve bakımsızlıkları yeter de artar bile. kadın dediğin asil olmalı.
saf olduğunu erkek tam olarak kabullenememiştir bunun üzerine kalabalık bir ortamda kızın bariz bir şekilde bunu kanıtlar nitelikte hareketi .
Gençken üzüntünüzü, sevincinizi paylaşıp yıllar ilerledikçe ayrı dünyaların insanları olma durumu...
tek kelimeyle "kusmak".
(bkz: erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar)
kahkaha atarken burnundan baloncuk çıkarması.
küfürlü konuşması ya da bebek gibi konuşması(peltek falan konuşuyorlar ya hani).
biri hemşerim diğeride ilahiyatta okuyan tamamen benzer özellikler gösteren ve benim onlarla bir daha muhatap olmamaya iten davranışlar.her ikiside kendilerini çok zeki sanıp(şark kurnazlığı)aslında yalancı ve samimiyetsiz olduklaı,kendilerince erkeklerden inrikam alıyormuşçasına davranıp yine çuvalladıkları durumlar.düşününce midem bulanıyor. ayrıca herikisi de ortamlarda farklı olduklarını göstermek istercesine rol yaparlar.
Küfretmesi kadar alçaltıcı bir şey daha olamaz. Kız dediğin ağır olur efendi olur düzgün konuşur ve düzgün hareket eder.
küfür etmesi , abi veya kanka demesi , aşkitom bebitom datlum bebişim vb şeyleri sürekli söylemesi.
küfür etmeleri.