bugün

aşağılanmak hoşlarına gidiyor adete beyni yanıyo ses edemez gülmekten başka bir şey yapamaz içten içe onu itaatkar yapar.

Erkekli ortamlardaki kızlar genellikle böyledir erkeklerin götünden ayrılmazlar.

Rezalet.

Şaşmaz.

Namı olanın aklı.
Anasının en büyük marifeti olan erkeklerdir.

Al buyur yaptığın çocuğu.
Her zaman kazanan erkektir eee boşuna dememişler deveyi diken insanı s**en yarar diye.
orospu çocuklarıdır. net.
her kıza bunu yapmayan erkektir. hak edenlere yapıyordur.
aslında iyi de yapıyordur. bazıları zerre siklenmemeyi fazlasıyla hak ediyor.
Bakirdir
Belki de bir kızın elini bile tutmamıştır
Aşağılık kompleksi içinde olduğu olduğu için başkasından acısını çıkarıyordur.
aptal erkektir, kızları aşağıladıkları için değil hemde tüm kızları aynı kefeye koyabildikleri için hatta buda yetmez gibi kendilerinden ayırdıkları için.
insanların yapılabilecek tek genellemesi insan olmalarıdır, ne kız ne erkek ne de ırklarına göre genellenebilir, bizlerin tek ortak noktası insan olmamız gerisi tamamen aptal insanların kafalarından uydurduğudur, misal ben şuan farkında olmadan kızları aşağılayan erkekler diye alt grup uydurdum.
her erkeği sapık zanneden, cinselliği sürekli bir ayıp olarak lanse eden ve selam verip saati soran erkeklerden bile kaçmayı marifet sanan kadınlar gibi rahatsız eden, yoran erkeklerdir.
hem erkekler hem de kadınlar arasında rahatsız edici, yorucu, bunaltıcı bir sürü insan olduğu gerçeğini unutmamamız gerekir.
Zamanında kızlardan sağlam darbe yiyipte, kendini hırsla geliştirip kızların ilgisini çekebilecek kıvama gelince yapmaktan haz aldığı durum da olabilir. Bunu yaşatan da suçludur yaşayıpta hırslanan da.
1. 70 boyu ile 1.60'lik kizi begenmeyen erkeklerdir. sanki bana henry cavill kendisi *
Erkek olmak kolay, asıl mesele adam olmaktır yiğen.
denyo dur. çirkin dir. en önemlisi yarrak afedersin.
bakir olanlarıdır. kızmamak gerek. bir kadınla, iki insan arasında yaşanabilecek en güçlü paylaşımı, yaşadıkları zaman bundan vazgeçeceklerdir. yalnız yanlış anlaşılmasın, cinselliği 'çok pis siktim lan' kıvamında yaşayan öküzden bahsetmiyoruz. o zaten kayıp bir öküzdür ve onun insanlaşma süreci için emek harcamaya gerek yoktur. bırakın öküz olarak yaşamına devam etsin. kastımız dönüşebilir, insanlaşma sürecinin en alt basamağında duran ve bu dönüşüme açık olanlardır.
Böyle insanlarla aynı dünyayı paylaştığım için utanıyorum dediğim olaydır.
Aşağılık kompleksi denilen psikolojik rahatsızlık yaşıyordur muhtemel.
barzoların yaptığıdır.
kızlar ma çiçektir.
var olanı söylemekle aşağılamak arasında ince bir çizgi var.
vurduruyordur.*
aralarında benim de bulunduğum erkeklerdir.
hayatımda duyduğum en temelsiz, en saçma sözleri bayanlardan duydum. ha erkekler çok mu düzgünler? hayır değiller. ama kadınların konuşmalarındaki, fikirlerindeki sığlık daha fazla. ciddiye bile almaya değmezler.
annesi sevgisinden muhtaç kalmış zavallı erkeklerdir.
bunlar yarrak afedersin.
Hoşlandığı kızın saçını çekme evresinde takılı kalmış erkektir.
kendi kız kardeşlerinin veya ablalarının başına gelesice erkekler.

not: kız değilim.
Aşağılık insanlardır.
babaları tarafından doğrulmuş tiplerdir.