bugün

erkek erkeğe hitap şekilleri, ''hacı'' , ''aga'' , ''usta'' vs. iken, kızlarla muhabbet ederken ''kanki'' , '' ağğbi'' olarak değişen, ibnemsi hareketleriyle ve konuşmalarıyla kızların sempatisini kazanma çabasına giren, ağzının üzerine uçan tekme yapıştırılası arkadaştır.
bir de bunların tüm kızların arkadaşa ilgi göstermesini istemediği için durmadan laf atan modelleri vardır. ağzının üzerine uçan tekme yapıştırılası olmaları ise ortak noktalarıdır.
seni toplumda daha önce bozmuş olan arkadaşın fırsatı kollanır, arkadaşın "ihliebe dich" gibi saçma sapan yerlerde kızları etkilemek için yaptıgı almanca girişlerin birtanesinde, ortamdaki kızlardan bir tanesinin, "ay sen almanca biliyor musun?" şeklindeki sorusuna arkadaştan önce araya dalınarak, "evet bilir, alman filmlerinden ve kanallarından ögrendigi kadar ama", şeklinde cevap verilerek, arkadaşın g.t edilerek bırakılmasıdır.
+ kızlar süpersiniz siz ya, çok iyisiniz valla.
- öyleyiz berke. sen de iyisin.
+ elmalı mı o ruj, ver bi bakıyım.
- manyak mısın lan? iyisin dedikte bize benze demedik yani.
+ bacak kıllarım çok rahatsız ediyo ya aldırıyım hafta sonu.
- aysu, ibneleşti bu.
+ beraber alışveriş yapalım yarın askılı bluz alıcam kendime.
- *
kızlarla buluşmadan önceki diyalog:

+oğlum benim hoşlandığım kız var aralarında... o yüzden biraz ağır olalım.
-tamam reis ayıpsın. hangi kız?
+sarışın olan. en uzunları zaten anlarsın.
-tamam reis gelsin kızlar hallederiz. hem senin şeklin yeter abi.
+oğlum kızlar da geliyor. benim tuvaletim geldi. neyse biraz tutarım.

kızlarla buluşulduktan sonraki diyalog:

+bu arkadaş benim kardeşim enes *. kardeşim kadar severim.
-ben de kardeşim gibi severim çok ablalık yaptı bana ehuheuhe. *
ortamı iyice eline almaya başlamıştır. kızlar her dediğine gülmeye başlar. tam o sırada bayadır suskun olan ben lafa girerim:

+eee sevdiniz mi enes'i?
kızlar:evet ya çok sevdik. daha önce neden tanıştırmadın?
-duygu'yu * bana kaptırmamak içindir.
+eeh kem küm...
-kanka senin tuvaletin yok muydu? git istersen utanma kimseden kanki rahat ol * * * *
bir hikayenin daha sonuna geldik. bu hikayenin adı ''adam bildik eşeği yüzüme vurdu d*şşağı'' olsun. * *
girdiği ortamın bi nevi içine eden , ortamdaki erkeklerin muhtemel sinir olduğu gevşek kişilik
yavşak arkadaştır.
ergendir o ergen.
dövülesi kişiliktir. bunların bazı tipleride sizi satıp kızların yanına koşarlar görünce.
deve tabanı gibidirler,sıcakta yayılırlar,yayvanlaşırlar.ortam sıcaklaşıp kadın-erkek çölüne girildiğinde develiğinden olsa gerek,sırf su olduğu için içi,hörgücünde zike sürecek akıl olmaz...
genelde erkekler arasında taşak konusu olan arkadaştır. normal erkek erkeğe muhabbette de bununla kibar konuşulur kız muamelesi yapılır buna.
erkeklerle konuşurken "zuhaaaaaa, naber lan yapraaaam" şeklinde konuşup,

kızlara sıra gelince "yhaa inanmıyoruuum, manyaksıaaan, deliiii" şeklinde konuşan arkadaştır.