bugün

eşcinsellik her dönemde vardı ama artma nedeni böyle bir şey olamaz. ayrıca artma diye bir şey de yok. sadece artık çatıdan atıp bide havadayken taşlayamadığınız için kimliklerini ifade edebiliyorlar.
zaten bu genetik şeyler öyle birine kızıp olunacak şeyler değil. bugün bana sevgilimi çok kötü davrandı değip gidip erkeğe vurduran kim var ki?
Kızların Kaprisinden falan değil, adamın içinde ibn elik varsa Kılıf uydurmanın ne gereği var?
o kadar kolay yani?

bıktım lan kadınlardan! deyip eşcinsel olunmaz. o kadar basit değil. aslında neden olduğuna dair sebep aramak başlı başına saçma. çünkü eşcinsellik ne bir tercih ne de hastalık. öyle doğuyorsun. hepsi bu.

ayrıca insanın hayatını hiç de kolaylaştıran bir hal değil ki birilerine kızıp olunsun. sadece son yıllarda saklanmadıkların için sayıları arttı sanıyoruz.
kezbanar yüzünden olabilir ama yine de meyil yoksa yokluktan en fazla aseksüel olunur gay değil.
kendi yönelimine bahane yaratmaya çalışan eşcinsel beyanı. ( umarım küfür olarak algılanmaz. eşcinsellik utanılacak bir şey değildir "benim gözümde". o sebeple hakaret anlamında yazmadım)
Lanet olsun kızına da amına da deyip gerçekleştireceğim iş.
bu yüzden çoğu erkek görünüşü kadın beyni erkek bir dişi ister.