bugün

arkadasım ojelerini her gece asetonla cıkar ve kaval kemiği kıllarını jiletle alma.
"hacım, kanka" gibi hitap şekilleri. tam söylenecek yerler dışında olur olmaz lan ve behzat özentili "ya la" demeleri. yapmayın...
(bkz: öyle birşey yok öyle birşeye gerek yok)
haklarında yorum yapabilecek olduğuma inandığım, birkaç tanesiyle mecburiyetten aynı odayı paylaştığım hemcinslerimle ilgili üstün körü bi liste çıkarırsam;

erkeklerden çok daha komplike yalan söyleyebilmeleri/saklayabilmeleri
ailelerine nasıl duygu sömürüsü yapabilmeleri konusunda başarılı oldukları kadar itici oldukları gerçeği
kompleksleriyle yüzleşecek olgunluğa erişebilme yaşları çoğunda beklenenden geç bir tarihe sarkar, bazılarında hiçbir zaman gerçekleşemez bile, özellikle bizim gibi "aman yavrum ne istersen yaparım" toplumlarında
erkekleri bir maaş bordrosu olarak görmeleri ve ona göre ileri/geri hareket etmeleri
sosyal statülerini önemsemeden hayal dünyalarında yaşamaları
davulun dengi dengine olduğundan habersiz olmaları
Adanalılarının pisden ziyade pasaklı ve ağzı bozuk oldukları gerçeği
Trakyalı kızların seçici geçirgenlik gibi bi zar taşımamaları
en mükemmel benim, her şeyi bilirim tavırları
siyaseti erkek arkadaş ideolojilerine göre şekillendirmeleri ve yönetmeleri
nasıl cinsellik tarihin başladığından habersiz olmaları ve inkar etmeleri
hatta ileri gidersek insanlık tarihinin başlangıcından bile muzdarip olmaları
bazılarının insanlık dışı ego/kibir ve laubali davranmaları
aşırı sevgi göstermeleri, aşırı nefret duymaları
birilerinin arkalarından iş çevirmeye ve dedikodu yapmaya müsait olmaları
dünyayı, parmaklarının ucundaki facebook/twitter/instagram/whatsapp gibi değeri bir para etmez sosyal medya ve iletişim araçlarında yönetebilecek özgüvene sahip olmaları, sömürmeleri ve sömürülmelerine müsaade etmeleri
haddinden fazla ilgi meraklısı olmaları
terk edilmeyi hazmedemedikleri
küfür konusunda hassas olmamaları (Adanalıların özellikle)
ben çok temizim diyerek altı ay boyunca nevresim takımlarını değiştirmemeleri ve üzerinde yemek yemek sigara içmek hacca gitmek ve zekat vermek gibi tüm gereksiz eylemleri yerine getirdikleri halde.

kibarca; ne kadar çok bastırılmış, ve hakkından bi şekilde kaçarak, yalan söyleyerek, sağ gösterip sol vurarak gelebileceklerini sandıkları şey henüz onlarda değil olsun, oluşmayı bırak, tomurcuklarını atalarından bile taşıyamadıkları halde, tomurcuğun çiçeğini açmış gibi göstermeleridir.

ps: kız alacaksanız adanadan almayın. vallaha hakkımı helal etmem. demedi demeyin. aha buraya yazıyorum.
telefonda konuşurken karşıdakine ''gardaş ne yapisin'' demesi.
laf arasında size ''aga'' diye hitab etmesidir. bak lan yine elim ayağım titriyor.
aranızda hiç bi samimiyet yokken trip atabilmeleri,
her bakana 'off gerizekalı' demeleri,
bakımı sadece suratlarına yapmaları liste uzar gider.
Şuan bile yaşadığım bir durum beyler. Çok güzel bir kız ama tribini s*kt*ğ*im hasta etti ulan hasta !
Koltuk altlarının göbeklerine kadar ıslanması ve derste parmak kaldırmaları, yada toplu taşıma araçlarında üstten tutunmaları.
otobüste ağzı açık bir biçimde uyumasıdır. isterse adriana lima* olsun o pozisyonda baya bir iticiler. Tabii uyanıp, durağında inmek için oturduğu yerden kalkınca geçiyor.*
şu inci sözlük bebelerinin tiki alfabesini taklit etmeleri ya da harfleri yalayıp yutarak yazmaları. dalga geçme amaçlı yazsalar bile iğrendiriyorlar lan kendilerinden. madem tasvip etmiyorsun bunu adam gibi yaz. onlar gibi olarak değil.
Kendi girdikleri ve nedenini ve dolayısıyla çözümünü de bilmedikleri bunalımları beni mahvediyor. Ama yedirmem artık kendimi. Ne çektim ben be.
'çişim geldi.' cümlesi.
dna gibi karışık olmaları. *
sıçtıkları anı hayal etmek.
(sevgili aday adaylarını kapsar tabi ki)
bir gün iyi bir gün kötü olmaları.*
Kizlar, ister cirkin ister guzel olsun cok azicik deger verdiginizde egosu tavan yapan varliklardir. Bu durumda kizlardan nefret ettirir.
bir anda sıçtıklarını düşünmek.
bıyık bırakmaları.
bütün erkekler aynı demeleri. sanki bütün erkekleri tanımış gibi bütün kızların ağzında bu söz var, duyduğum anda soğuyorum.
osurmaları, sıçmaları maalesef onlarda osuruyor onlarda sıçıyor.
kızların başka erkeklere kayan cilveli gözleri.
kızın geğirmesi.
oda arkadası veya ev arkadası ona ne emir veriyorsa onu yapması.Yönlendirilmeleri.
nerdesin. ne yapiyorsun. yaninda kim var. arayan anan di mi. sen beni sevmiyosun. napcaksin oraya gidip.neden aramadin. vs gibi sozlerdir bazen.