bugün

acaba ciddi ciddi kızların buraya yazdığı entryleri okuyup dikkate alan erkek var mı lan?
oğlum kızlardan tavsiye falan beklemeyin şu kızların çıktığı erkeklere bir bakın çoğu mal, bir hayat görüşü yok ve kamiller semt çocuğu havasında.
Şu pantalon paçalarınızı kıvırmayın, delikanlı olun adam olun. Erkekten erkeğe tavsiye oldu dayanamadım mk.
Okumayın bunları hatta bunu da.
Bunlar hep paradox.
itiraf ediyorum az önce 3-4 tane okudum sonra siktir ettim.

Kişiden kişiye değişebilecek tavsiyelerdif.
yazanlarin kiz olup olmadigini anlayabilmek icin sike sike okuyoruz.

malum bu baslik fisleme basligi. inlerinden cikiyorlar. en kötüsü sey lan, okuyorsun okuyorsun en sonunda sapa bagliyor. hay sikeyim bu da sap. gec alttaki entry'e. oo bu kiz. iyi lan.
okuduğum entrylerden sonra (supernatural güldürdü hanım kızımız) kaale alınmaması gerektiğini düşündüğüm tavsiyelerdir. buraya yazan her kız sanki bulunmaz hint kumaşı tavrı takınmış. ama suç sizde değil sizin mabadınızı kaldıranlarda efenim.
Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Sizi seven böyle sevsin. Biri gider biri gelir. *
Kültürlü , bilgili olun. Serseri olmayın. Kas yapın kas. Kimse demiyor şişir kendini diye. Belli olsun omuzların kolların. Ben bile ağırlık kaldırıp vücut yapıyorsam spor yapmayan bir erkekle sevgili olmam heralde. Kendi tarzınız olsun düz adam gibi giyinmeyin. Ayakkabılar önemli takım elbise hariç kundura giymeyin lütfen. Saçlarınızı her gün yıkayın duş alın. Güzel kokular sıkın. Mümkünse takım tutmayın. Araba sürmeyi bilin. Kimsenin yanında kimseyi küçük düşürmeyin. Ohoo daha uzar bu liste.

Çok uzun bir liste oluşturacak tavsiyelerdir.
fazla konusmayin yani gevezelik yapmayin dedikodu yapan kadin gibi oluyorsunuz hic cekici degil. az konusun öz konusun ama öyle az konusmadan kastim odunluk da degil. zirt pirt sirf muhabbet olsun diye sacmalamayin. bazi kadinlar sessizligi de sever.
Kizlardan tavsiye almayin. Kendi bildiginize gore hareket edin.
Öncelikle her kız aynı değildir. Bunun bilincinde yaklaşın tüm kızlara. Birisi sizi üzdü diye tamamına düşman kesilip, size en çok değer vereni üzmeyin. Aldatmayın demiyorum, artık çok klişe oldu, dinlemiyorsunuz da zaten. Değer verin, sevdiğinizi hissettirin.
Yol verin, kapı açın. Bi de acayip bir tarzınız yoksa beyaz tişört- siyah kot ikilisine yapışın.
inceleyin arkadaş moda, stil, ilişki, iç çamaşırı, saat allah ne verdiyse kadınlara sorulmuş, hatta en seksi meslek bile sorulmuş, kaslar da var.

http://basgann.com/catego...nn-ozel/kadinlara-sorduk/
Adam olun.
tv'deki aktorler ile kendinizi bir tutmayin. siz kim henry cavill, jensen ackles, scott eastwood kim ? haddinizi bilin bir zahmet. burada kizin biri yabanci bir aktoru ovdugu zaman 'yoo soz doho borsoy gormomossonoz' diyerek sacmalamayin. komik oluyorsunuz.
bana skype demeyin.
arka arkaya uc sigara yaktirtmayin.
sadık olun. biraz kibar olun bize yol vermekle eşitliğimiz azalmaz ama bu nezaket bizi mutlu eder ayrıca bu tüm dünyada bir nezaket kuralıdır. illa yakışıklı olcam diye çaba harcamayın ama mümkünse temiz olun. memelerimize değil gözlerimize bakın ve söylediklerimize katlanmak yerine bir kere bizim de insan olduğumuzu hatırlayıp dinlemeye çalışın. hiç birimiz her zaman duygusalca davranmıyoruz evet, ama mümkünse sizi sevmemizle ilgili bir kıstas çıkaracaksanız yatakta nasıl olduğumuzdan değil size ne kadar içten ve sıkı sarıldığımızdan çıkarın. bizi anlamaya çalışın ama bazen de çok çalışmayın sadece sarılın, şefkat gösterin ve saçımızı okşayın. çünkü evet sevgi arsızıyız ve biraz da egoistiz ki sevildiğimizi bilmek hoşumuza gider. bizi sevin, çok sevin ama boğmayın. ve bir daha namusumuz için bizi öldürmeye kalkmayın, namus vajinada değil beyindedir.
şişman ve tipsiz olsanız da evde oturup durmayın. sokağa çıkın, yürüyün, hafif koşmaya çalışın. hatta baya baya koşun. o kadar koşun ki kalp krizi geçirip ölün. olmadı minareden atın kendinizi.
Yavşak olmayındır. En önemli hususlardan biridir.
bu kez okuyacağım tavsiyesidir.

Gerçek bir kadın yazsın ama.
Vallahi kızlar hemcinsiniz olarak ben bile götümle güldüm tavsiyelerinize. Siz Bu egoyla çok yaşamazsınız. *
Gerçeklikten uzak tavsiyelerdir. Ayrıca bu başlıkta 2300 ü geçik entry var. Sözlükte bu kadar tavsiye verecek karşı cins mi varmış? Şaşırdım.
Başlığa cevap veren erkekler var keza tavsiyelerinize gülüyoruz hanımlar.

Farkında olmadan kafiye olmuş lan.
uckurunuza biraz sahip olmaya ne dersiniz gencler ? sonra abazan diyince kiziyorsunuz yani bilemiyorum.