bugün

bir çocuk edası takınarak göze hoş gelirim düşüncesiyle çocuksu davranan kızlar vardır oysaki ne itici ne abartılı bir tavır takınırlar ses tonu böyle tiz ince aman allahım yok yahu yakışmıyor batıyorsunuz kendiniz olun biraz ne gerek var bu tür şımarıklığa üstelikte çok şirin oluyorum diyerek farkında olmamış gibi davranırlar bi de.
bebek gibi konuşmaları. *
(bkz: ayyyy aşkooom beni seveeoo mısaan)

(bkz: ilişkiyi bitirme boyutu)
birbirleriyle dans etmeleri.
neyi amaçladıklarını bilemediğim bol küfürlü konuşmalar ve hareketleri.
küfürlü konuşmaları, aptalca espriye bile kahkahalarla gülmeleri.
türbanlı bir kafa.
her şeye evet ama buna hayır!
çok fazla var fakat 30 una gelmiş evlenememiş ve her birlikteliğinde bana sanki aynı şeyleri dinliyormuşum izlenimi veren kadınlara gıcık oluyorum. ya hiç mi ders çıkarmadın yaşadıklarından hep aynı hatalarla bana geliyorsun ve beynimi yiyorsun.
ağızları 5 karış açık sakız çiğnemeleri. *
okula manken gibiyim edasıyla zıplaya zıplaya yaylana yaylana girmeleri. ama helal olsun merdivenlerde bile o basit harmonik hareketin ölçüsünü bozmuyolar.
hep haklı olma sanısından vazgeçememeleri.
(bkz: benle ilgilen)

bitiriyor bu olay beni. çocuk gibi her dakika ilgi bekliyorlar. dünyanın 3'cü büyük derbisini izlersin o an bile ilgi bekler.

en iyisi böyle hacı, kendi kendinin nazını çekiyosun.ohh misss.makarna da yaptım tek başıma yiyorum. daha ne ister adam.
ağız yavşaklaşıyorsa korkacaksın. cümle sonunda yapmacık kitlenmeler, "aaa ciddi misin ohaaa" tripleri, he bir de kendinizi cevahirde hissettiren tipler de çok boştur. isim yapmış bir mağazanın çalışanlarına taş çıkaracak biçimde tektip giyinmeleri yok mu, abi biraz özgün olun yahu dedirtir bana.

(bkz: tiky misin çocuğum) * * *