kendini çok belli eden bir histir. sevişgen insanlardan asla kaçmaz. mesela metro merdivenlerinden falan çıkarsınız öndeki kız tedirgin tedirgin demirlere dokunur. kıvırtmamaya özen gösterir. arada bi göz ucuyla geriye doğru bakar. aklında hep şu soru vardır.

'' acaba arkamdaki çocuk götüme mi bakıyor? beni miz süzüyor ? ''

tabi bu salak kız halen kendini takip ediliyor sanır. çok seksi yürümeye özen gösterir. sonra geriye doğru bi bakar. vay anası kimse yok. göt olur kız. bu çok üzücü bi durum tabi. yaşayan bilir.
gayet doğal olan his. yıllarce görsel ve yazınsal basında her şekilde topluma empoze edilmedi mi?.. hem büyük birde sıkıysa her türlü gideri var.
bi bakıma emin oldukları histir.
histen öteye artık bakıldığını biliyorlardır ve pantalonlar iyice daralmaya başladı günden güne.
güzelse eğer bakılıyordur büyütülecek bi'şey değil.
kendi götüne çok bakılan ya da kendi götüyle problemleri olan kişilerin hissetmesi muhtemeldir.
hiç yanılmaz.
genelde yanılma ihtimalinin olmadığı histir.

hani dar bir kotu bırak paspal bir kıyafet bile giyse kızlar, arkalarından bakıp, ağızlarının suları akan bir tayfa her zaman olacaktır.

o yüzden sizin yapmanız gereken böyle bir durumda yüksek sesle o kişiye laf söylemek olacaktır. çevrenin duyması o kişinin pusmasına sebep olur.

laf dinleyin azcık. böyle durumlarda sessiz kalırsanız işin dozunu daha da arttırır bu şerefsizler.
bu his genellikle kadınların hoşuna gider. beğenilme duygusu işte.
Hoş bir duygudur. Bazen endişe verir. Mini etekte bu his daha fazla yaşanır.
poposu aşırı büyük olup dikkat çektiği için paniğe kapılan kızın yaşadığı histir.

normal boyutlarda poposu olan kızın aklından bile geçmez bu durum.
genellikle dar şeyler giyen kızlar, sokaklarda çantaları varsa eğer çantayı arka kısıma muhafaza etmektedirler.
kızların belli kesiminin amacı zaten budur.
amacın göstermemekse ona göre giyinirsin. yok umurumda değil ben kuşamıma bakarım dersen bu polemiklere girmezsin. he şu var bir de erkeğe ne kalmış kendi cinsiniz bile alıcı gözle bakıyor.
Fahişeler gibi dar ve açık saçık giyinen kızlarda olan histir. Utanmasalar çarşıda domalarak yürüyecekler. Erkeklerin ahlakını bozmak için ellerinden geleni yapar bu şıllıklar!

Oysa kara çarşaflı bacılarımız öyle mi? Vücut hatları hiçbir şekilde belli olmuyor. Hatta kadın oldukları bile anlaşılmıyor. Tabi bu da göt görmek isteyen kemocanların hevesini kursaklarında bırakıyor. Kudurun amk!
götüne güvenen kızlarda acaba? şeklinde olmayan histir. net olarak bilirler bakıldığını, götünü yediklerim.
(bkz: senin kuru götüne mi kaldık)
olmadığını düşündüğüm his tir. bu onları kötülemek için söylenmiş bir söz değildir.

buna çok dikkat eden zaten kalın kalın geniş geniş giyinir.

ulan banane başkasının bakışından ben hayatımı yaşarım diyen kişi de ona göre giyinir.
ayrıca o kadar şehvetli giyindikten gümüş tepside sunduktan sonra bence acabalara kalmayın düpe düz bakıyorlar canım. dikkatimiz dağılıyor hatta, kaza yapanlarımız bile var. ~ ~swh~ ~
bakilmasindan rahatsiz olduklarini hic sanmiyorum. ya da bana oyle geliyor da ola bilir. hele bakan yakisikli ve karizmatik bir erkekse daha da mutlu oluyorlardir, yani bi hos oluyorlardir...
eğer şevhetli giymeyen kızın kalçasına bakan bir erkek varsa o erkek değildir. ancak, eğer kısacık bir bluzun altına vücuduna iyice yapışmış bir tayt giyip bu hissi yaşıyorsa dönüp kendine neyin kafasını yaşadığını sorması gereken kızdır. ve genelde bu kızların amacı kendilerini göstermek olduğu için bu his onlara zevk verir.
yea nolur götüme baksınlar hissidir aslında.
otobüste gördüğüm kızların hepsinde aynı his var hacı. ama 2 çeşit var acaba götüm gözleniyor mu deyip etrafa bakanlar , birde götünü kollayanlar . sonuç her ikiside tam bir komedi ...
Hemmen burada biterim. Sanıldığı gibi topluma empoze edilmiş bir olay değil, gayet doğal bir davranıştır. insanoğlu var olduğundan beri terkedemediği belki de nadir davranışlardan biridir. Yemek, içmek, boşaltmak gibi çok kendiliğinden ve farkındalıksız gelişen bir davranıştır göte bakma. Neden? biyolojiktir de ondan. inanmayanlar için sürüyle belgesel var. Böylece bunun için tedirgin olmak diye bir şey de yoktur, çünkü o göte bakılır. Hatta bir miti daha yıkalım, sanıldığı gibi sapık erkeklere özgü bir davranış değildir, kadınlar da göte bakar. Sağlıklı çocuk verebilitenin görsel ipucu hem erkek hem de kadın için göttür. Bakmıyorum diyen de yalan söyler. iyi akşamlar.
Manzaradan kaynaklanıyor olabilir.