bugün

70 c'dir. şimdi sazan erkekler "o ne lan limon gibi" diye atlar.

70; göğüs altı ölçüsü (yani ince bel). c ise göğüs ölçüsü yani dolgun memedir.

ortamlarda 85c diyerek gezinmeyin diye söylüyorum. kalın belli şişko kız nasıl ideal olsun.
kaba ölçüyle 80. en ideali.
valla ben ölçü mölçü bilmem.
ele gelsin kafi.
70 75 b dir.
Barzo Erkeler 500 300 olsun der sanki süt sağacak.
yana doğru yatınca hani yandan yumuşak ve dolgun şekilde ele gelir ya hani. hatta t shirtünden taşar. bebeksi dokusuyla. öyle olsun.*
Akranlarımın aksine(18) ben küçüğü tercih ediyorum.
(bkz: memelerim 70c olunca ben)
90 en iyisidir.
boy ve kiloya göre ideali değişecek ölçüdür. ha siz ideal çıkarırsınız olabilir ama uymaz uymaz. meme bu söz anlatamazsınız.

ayrıca esas söylemek istediğim şeye gelirsek; 75-80-85-90-95-100 diye belirtilen bel değil sırt ölçüsüdür. meme altından ölçülür yani bele tekabül etmez. a,b,c,d ise kap ölçüsüdür. meme de dahil edilerek ölçülür.

bilmiyorsunuz bu ayıp değil de konunun bilirkişisi havalarına giriyorsunuz ya o beni üzüyor.

edit: göğüs değil meme. göğüs bölge adı, meme organ adıdır. şimdi uyuyabilirsiniz.
keşke tek derdimiz bu olsa amk.
34d dir.
kadının fiziğine göre değişir. herhangi bir kadına bakarak karar verilebilir.
Bir suru insan entry girmiş amk sanki verdigi ölçüde kiz kapilarina teslim edilecek shbsjsj. Umut fakirin ekmeği swh.

Bir konu.
Ölçü mölçü bilmem ele avuca gelsin yeter.
Küçük ama dik olan idealdir.
kime göre bu soru ya da kimlere,neye göre ? eee? başka derdimiz kalmadı mı yani?
85 ve üzeri.
70-75. saygılar.
Avuçlar dolacak en azından.
Herkes şu ideal bu ideal demiş ama şöyle bir gerçek var ki misafir umduğunu değil bulduğunu yer.

Bundan dolayı göğüslerle fazla uğraşmayın çünkü hayatta bundan daha büyük sorunlar var...
Ölçüsüz olması en idealidir.
ucu hariç 15 cmdir.
17-18 yaşlarında ortaya çıkar.
yaz ayları 90, kış ayları 60 uygundur. Fakat hileye kaçıp sünger sıkıştırarak milletin başını döndürmenin bir anlamı yok.
Burada bir anımı açıklamak istiyorum ahah. Bundan 4-5 yıl önce falan bu platformda gerçek anlamda bir bey sayesinde öğrenmiştim bu ölçülerin inceliklerini, ona burdan teşekkürlerimi mi sunsam ne yapsam, nasıl bir Beydi kestiremiyorum hala ahah.

Okuduklarımla filan bir anda aydınlanmıştım, 80,85 sırt ölçüsü, olay a da b de c de diye ahah. Hay allahım ne desem bilemedim ki, kanka sanane a dan b den eheh.

80b ve 85b falandır herhalde ama beyler daha iyi bilir iddialı değilim dermişim.

Giydiğinizin yakışması ve zarif durması açısından 80-85b dir.