bugün

rezalet evebeynlerin türk toplumuna nasıl çocuklar yetiştirdiğini gösteren görüntülerdeki bebeğin sarf ettiği sözcüklerdir. bu tür rezil insanlar , Sonrada türk toplumunda bozulan ahlaki değerlerden bahseder.
bizden sonraki gelecek nesilin rezil bir şekilde yetıstırıldıgını gosteren video.
bir de kapadokya' da balona bincem. alakaya maydonuz, gel bize bazı bazı.

tanım: utanç verici bir videodur.
önce anasından başlaması gereken çocuk. hızımı alamadım sözlük.
büyükleri tarafından kafasına sokulmuş bu felsefeyi ilköğretim 1-2-3 yaşındaki çocuklarda görebilirsiniz.
saçma sapan büyütülen hadise. sanki her çocuk büyüdüğünde anne babasının her talim terbiyesine uyuyor nizami adam oluyor da her böyle anne babasından küfür vb. öğrenen de ahlaksız psikopat oluyor.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
--spoiler--
- son zamanlarda gazete manşeti ayarında çok sayıda başlık açıldığına şahit olduk. bir kişiye ait sözün gönül rahatlığıyla başlığını açıp, ' x'e ait efsane bir sözdür ' tadında tanım yapmanızda hiçbir sakınca yokken, başlık açma kurallarına aykırı olarak, gazetede görülen yazının aynısını başlık olarak sözlüğe taşımanız, fazlasıyla sakıncalıdır. '' ismail gökhan'ı öldürdü '' yerine, '' ismail in gökhan ı öldürmesi '' şeklinde başlıklar açmaya özen gösteriniz.
--spoiler--

munlayt sonata.

başka yorumum yok.
tanımım da yok.
büyük ihtimal görgüsüz ve sırf oğlu var diye kendini psikolojik bakımdan rahatlatan, ego yapan hastalıklı bir anne tarafından çekilmiş videodur. ardından gelen "kızlar ne diycek?" lafı (başka bir kadın da döylüyor) işin aslını tamamen açıklıyor zaten: kız ortamında vs. erkek olduğu için sanki dünya etrafında dönüyo diye kendini üstün görerek yapmadığı sapıklığı bırakmayacak bir oğul izlenimi bırakılıyor ve aile de bununla gurur duyuyor..
her bebeğin masum doğduğu ancak bazı psikopat anne babalarca ne tür manyaklara dönüştüğü ortada. bu çocuk da ileride büyük ihtimalle hastalıklı bir erkek olacak. bu hastalık anneden başka türlü bir çocuk yetişmesi imkansız.
ordaki anne iyi bir halt yediğini mi sanıyor? bilmiyor mu ki cengaver oğlu kızları parmaklarken, bilinçaltından dolayı sık sık düşlerine annesi girecek? amına koyim normalde bile erkeklerin bilinçaltında, ilk gördüğü dişi annesi olduğu için bazı rüyalar annesiyle ilgili olur, bir de bu bebeği düşünün. yazık valla yazık..
seni yetiştirenleri sikeyim.
izlemedim ve anladığım kadarıyla bir çocuk garılara pandik atacağını söylemiş. sizde cool cool takılmayın sikerler. zamanında bende az yapmadım bunu. okul kantininde cepte olmayan parayla az sıra beklemedik yeğenler. bir de sınıfta ders anında kelemimle kalemtraşımı alıp çök kutusunun başında kalemimi açardım sahneye çıkmış gibi duygu kaplardı içimi ne sikime yapıyorduysam artık. bunları yapmamış adamın çocukluğundan şüphe ederim yada 1997 den sonra doğmuş kolejde okumuştur.
tabi bunuda unutmamak gerek ;
http://www.akilli.tv/video/417322/sapik-bebek.aspx