bugün

kızlara sevdiğini bir türlü söyleyemeyen utangaç erkek.

(bkz: dibi dibi rek)

Tanımı yaptım konuya giriyorum.

Evet gençler bir kıza tutuldum. Böyle gözleri ela sanki, bilemedim şimdi kahverengi de olabilir, saçları siyah ama hafif dalga var sanki, düz de olabilir, yani kıvırcık bile olsa benim için fark etmez, her türlü iyi yani. bana bakarken gözlerini kırpıştırıyor sanki. Kırpıştırmıyor da olabilir, miyop’um ben, uzağı pek iyi göremiyorum. Neyse böyle omuzlarıma geliyor kız, yani yakınına gitsem sanki omuzlarıma gelecek, henüz o kadar yakın olamadık. Bir de kokusu çok güzel. Yani koklamadım ama, hani öyle güzel bir kızın kokusu da güzel olur sanki.

Minicik ayakları, fındık burnu, yuvarlak hatları var. Tabi bunlar aslında çok da önemli değil, yani insan olsun yeter ama hani tabi şimdi varken de gerek yok desek ayıp olur neticede.

Elleri ellerime dokunuyor sonda kızın, uykumdan telaşla uyanıyorum. Tabi ki, yani gerçekte eli elime değse ölebilirim. Sahile iniyorum ağlıyorum onun için. Şarkılar dinliyorum. Ben normalde fantezi pop severim ama kız sanki country seviyor gibi, yani ben öyle güzel bir kız olsam ebru gündeş yerine Alabama falan dinlerdim. O yüzden sahilde hep onun seveceğini düşündüğüm şarkıları dinliyorum. Hani kızın yerine pek kendimi koymak istemiyorum, neticede genç adamız ne yapacağımız belli olmaz.

Aşk sanırım bu. Kesin aşk. Yani kendimi mecnun gibi hissediyorum. Hormonlarımmış arkadaş öyle dedi geçen gün, sinirlendim, hala konuşmuyoruz. Böyleleri aşktan ne anlar. Henüz liseye gidiyor olmam aşka engel değil zaten.

Neyse bu kız bizim orada oturuyor, ara ara görüyorum. Uzaktan tabi.

Açılamıyorum bir türlü kıza.

Denize açılıyorum, kolonya sürüp açılıyorum, dersane piyasasına açılıyorum, kıza bir türlü açılamıyorum.

Yani utanıyorum. Ne konuşacağımı bilemiyorum. Hani benim matematiğim iyi ama, insan sevdiğiyle trigonometri de konuşmaz ki.

Sonra onu görünce heyecanlanıyorum. Kalbim çok çarpıyor mesela.

Ne yapacağımı bilemedim, gerçek aşkı ilk kez yaşıyorum. Bana bir tavsiye verin abiler.

18 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel. * * *
liseye başlayan cedric.

hay amına koyim bu ilişkilerin tekerine.
aşkı sevgiyi eski saflığında zanneden erkektir oysa tecrübelerime dayanarak söylüyorum bi kıza en azından çoğuna seni seviyorum dersen ne pas verir nede selam oysa aynı kıza seni si..rim dersen *
açılmadığında daha çekici olduğunu bilmeyen erkektir.
o gelip size açılsın. biri yapacaktı.
Kafana takma açılırsan senindir acilmassan hiç senin olmamıştır.
Lafı dolandıracağınıza kısa ve öz olun. Cıvık cıvık da değil, sert olun. Ne kaybedersiniz ki?
açılma yerinde kal, dertsiz başına dert alma.

(bkz: ben her boku yaşadım her boku bilirim tribi)
sadece bütün duygularınızı içeren bir mektup yazın ve karşı tarafın sizde gönlü yoksa bu mektubu hiç yazmadığınızı farzetmesini isteyin.
Çekinmemeyi öğrenin. Bunun yolu kızlarla arkadaşlıklar etmek.
onlarla sohbet etmeyi öğrenin, biraz da nabza göre şerbet verin. her kıza aynı sohbet tutmaz çünkü. beraber daha fazla kalmaya özen gösterin, kız salak değil ve size karşı da ufaktan bir şeyler hissediyorsa gerisi gelir.
bol bol 31 çeksinler.

"kıza açılmak" nedir ya? yıl olmuş 2014 kaldı mı böyle şeyler, artık direk sex yapıyor insanlar.