bugün

"bu nedenle spor yaparsanız her zaman için şansınız artar. kızlar içten içe sizi keser" düşüncesine sahip olan birisiyse, zaten gerek yok, bakılmaması gereken kişidir kendileri. seçicilik ile alakası da yoktur.
spor salonunda ayna karşısında sürekli fotoğraf çektiren apaçiler olduklarını düşünürler.
edebinizle yapın kasınızı plajda falan sergileyin, ne o öyle frikik verir gibi.
O kadar da kotu dusunmuyorum artik sonucta kizlar o kadar makyaj sac bas yapiyorlar hepsi de guzel ben daha cirkin kiz gormedim ama erkeklerin oyle bir sansi yok hele de sakal biyik birakmayip yakisikli olan erkek cok nadir bu yuzden belki de sartlarin esit olmasi icin onlarda vucut gelistirebilirler ama tabi ben yine onlari dislarim ama toplum icin sorun olmamali.
Kaslı erkeği iri memeli kadın gibi düşünün.
Keşke sevgilimde böyle olsa diye düşünür .
iğrençtir.
beynini de calistirabiliyo mu acaba diye dusunurum ben.
"bu kası kızlara yaranmak için yapıyordue, spor yapmış olmak için değil, işe yaramaz" diye düşünür.
Onu bilmem de şu zayıf olup "baklavam çıktı" diye sevinen dangalaklar var ya ortada. Siktir olup gidin lan lütfen.
içini geliştireceği zamanı dışı için kullanarak zamanını boşa harcıyor. Tüm kızlar biraz kas sever ama kaslı barzoyu kim ne yapsın.
Vücut çalışan erkekler için değil de vücut çalışan ve bu konuda kızların ne düşündüğünü düşünen erkekler için şöyle düşünüyoruz:
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)
Abartanlarda çok kötü durur. Hele de boyu kısaysa böyle en boy birbirine eşitlenir. Çok uzunsa hayvan gibi olur sevmem öyle çok kaslı erkek midem bulanır.
yazık neden bu kadar kasmış ki diye düşünenleri vardır.
penisinin küçük olduğunu düşünürler.
Abartıp kasım kasım etrafta dolaşanlar o kadar itici ki. Sağlığı için spor yapsın gösteriş için değil.
Kişke binim olsaaa diye düşünebilir.sonrada salak değilse acaba beyni var mı bu hedenin der.
Beyler az bi yorum yapmayında kızların fikirlerini öğrenelim dediğim başlık.
(bkz: robocop)
uzun boyluysa ve kemik yapısı müsaitse seksi. 3 numara saç ve dövme kombinasyonuyla eli yüzü düzgün diyebileceğimiz herif taşovski olabiliyor.
geçen gün yine ağırlık bastım diye geziyorsa itici.
Değişiyo bi kız siz hayvansınız demişti.
oo hayvana bak ne kadar da sağlam vücut yapmış, keşke benim de böyle bir erkek arkadaşım olsaydı diye düşünür.

bu nedenle sıradan erkeklerin tamamına yakını kız arkadaşlarıyla gittikleri bir ortamda eğer kaslı erkekler varsa rahatsız olur, o erkekleri kız arkadaşlarının görmemesini ister. görünce o kızın canı kalacağını sanır. kaslı erkekler kassız erkeklerin korkulu rüyasıdır, kompleks kaynağıdır.
şu an vücut çalışıyor müsait değil daha sonra gelirim diye düşünür.
Hayatları spor olup spordan başka konusu olmayan ve ne zaman arasa spor salonunda olan sıkıcı erkeklerdir. Erkek dediğin biraz eğlenceli olacak.
Basit bir kız arzular ya da cinsel bir şeyler düşünebilir ya da bunlar aklına gelebilir ama daha karmaşık kızlar bununla pek ilgilenmezler. Size basit olan lazım tabi.
Spor salonundan çıkarken önüne bakıp yürüyorsa "helal olsun hem sporunu yapıyor hem artist değil" diye düşünürüm. Ama spordan çıkıp kasıla kasıla yürüyen herkese tuhaf tuhaf bakan tipler var, onlardan nefret ederim.