bugün

Aklı çükünde olanlar.bir soru.
cevabı c şıkkı olan sorunsaldır. hepsi yani..
Aldatmanın tanımına göre değişen cevabı olan soru.

Bu arada (bkz: hayırlı forumlar)
erkekler tabiki ama evli kadınlarda da azımsanmayacak kadar çok var.
kızlar abi kızlar. erkek aldatınca kabak gibi ortaya çıkıyor. kızlar yılann sinsii ıyy...
Sacma bir paradoks yaratmayin. Bir kadin bir erkekle veya bir erkek bir kadinla aldatiyosa sayilari eşit olmuyor mu?
saf sorusudur.

yani sormaya bile gerek yoktur.

bunun evrimi var, toplumsal yapısı var, aşka bakış açısı var, sekse bakış açısı var, en önemlisi deneyimler var.

ama burada kadınlara aldatma olayını normalleştirme var. yani akılında olmayan kadın aldatacak, işte sorunlar, boşanmalar falan.

kadınlar hiç aldatmaz demiyorum, tabi ki aldatır ama erkek gibi değil.
kadınlar tüpçü sucuyla aldatır erkekler bar pavyon kadinlariyla belki rus felan denk gelirse onlarla sonuçta ikiside aldatabilir ama mesele aldatmakta değil aldatmamakta bak 3yıldir beraberim birbirimizi 1kez bile aldatmadik nasil emin olabiliyorum çünkü neredeyse her an yan yanayiz ve yan yana olmasakta illaki yanimizda birbirimizin güvenebileceği kisiler var yani aldatsa illa haber alınır ki insallah olmaz. amaa kim daha cok derseniz erkeklerin gozu daha disaridadir off tabak gibiler falan göz zinasida bir aldatmaktir bana göre bu yuzden erkeklerdir bu bir gerçek.
bu arada (bkz: hayırlı forumlar) .
Bence en çok ceren'ler aldatıyor.
güncel Önemli Başlıklar