bugün

son çare olarak yapılan harekettir.
(bkz: tedaş adamı)
elektrik alınamamışsa oldukça gereksiz olduğu düşünülebilecek eylem.
daha sonrasında tedaş'ın adamıyla aşk yaşayıp kıza elektrik vermekle sonuçlanacak olan trajik olaydır. *
bir kızdan elektrik alamadım diye tercih değiştiren insan.. tam tercih değiştirdi anladık, hani belki o kızda dünyadaki son kızdır

madem bu vermiyo (bkz: yüz vermek) o zaman erkekler de güzel erkeklerde tatlı demiş olabilir ne kadar ters gelse de

fekat, evet fekat tedaş adamının özelliği nedir?!

böyle bir durumda tedaş adamımı aramamız lazım?! neyiyle ünlüdür bu adam?!

iyi niyetlidir heralde. alıcı değil vericidir. ikili ilişkilerinde. ikili ilişkilerindeki manevi meselelerde yani.

tedaş adamı en asil duyguların insanıymış meğersem, her gördüğüm yerde selamımı saygımı eksik etmeyeceum artıkın.
beyler kimse vermemiş bu bkz'ı ayıp oluyor.

(bkz: threesome)
genç çift elektrik çarpması kurbanı oldu

istanbul bahçelievler de 2 ay önce zuhal topal la izdivaç programında tanışan çift ilk bakışta birbirinden elektrik aldıklarını dile getirmişlerdi.

sonradan vazgeçtim

erkeğin babasından öğrenilenlere göre genç çocuk annesine 'anne ilk zamanlar vardı ama şimdi kesildi elektrik' demişti.

herşey çok bilmiş annenin yüzünden

oğlunda elektriklenmeler isteyen anne o.ç. oğluna 'evladım dur seni tedaş a götüreyim' dediği ortaya çıktı.

olanlar oldu

kızla arasına 184 adet tedaş dan yürüttüğü yüksek akımlı kablo bağlayan p.z. önce kendinin ardından da kız arkadaşı m.l. nin ölümüne yol açtı. şimdi ise aileler davalık. erkeğin annesinin kendini nasıl savunacağı ise merak konusu.

necati şakamaka - tgrt haber istanbul
direk trafo takılırsa daha sağlam olabilecek durum. *