bugün

Bu çok sık karşılaşılan kıza karşı üstünlük kurup etkileme çalışmasıdır.

Halbuki kadın ezilmek istemez. Parası alınır ve ben sizi nerden tanıyorum diyerek yola getirilip yok lan karıştırdım tanımıyorum seni pis fakir deyip ego tatmin edilir.

Bu da böyle bir entry dır ışte.
Bu çok sık karşılaşılan kıza karşı üstünlük kurup etkileme çalışmasıdır.

Halbuki kadın ezilmek istemez. Parası alınır ve ben sizi nerden tanıyorum diyerek yola getirilip yok lan karıştırdım tanımıyorum seni pis fakir deyip ego tatmin edilir.

Bu da böyle bir entry dır ışte.
bugün kart bastım, yarım da kıza basarım eğer para almazsam diye düşünen abazadır.
büyük enayiliktir. belki kız sizden daha zengin, niye para almıyorsunuz ki? böyle iyilik mi olur? kıza yavşanmak için yapıldığını hepimiz biliyoruz. ama kız, bir an önce kendisine yer de veren bir enayi bulup sevgilisiyle mesajlaşmaya başlayacağından hayalleriniz suya düşecektir.
Izmir'de bunun parasini alan bir kişi bile görmedim daha. Kendim de dahil. Bi nevi askıda bilet gibi. Gün gelir benim de ihtiyacım olur gibi bakıyor insanlar belki. Altında kötü niyet aramamak lazım. Yaş ve cinsiyet ayrımı olmaksızın bu böyle.
Yaş veya cinsiyetle alakası olmayan olaydır. Genç bir kadın, genç bir erkek istemiş veya amca yada teyze istemiş egenin insanının umrunda olmaz. Basar kentkartını iyi günler dileyip olay yerinden ayrılır bu kadar basit.