bugün

erkek değildir. kız arkadaşım evini satıp ben iş kurayım diye 200.000 TL vermek istedi, kabul etmedim. sakın öyle bir şey yapma ayrılırım dedim.

erkek adam kadının parasını almaz. alıyorsa da geri öder.
kaç orandan çekmiş? 1,76 ise iyi girmiş.
Tanıdığım bir kız arkadaşımın eski sevgilisi tüm ev eşyalarını kıza aldırıp sonra ayrılıp başkasıyla evlendi. icra kanalıyla hala almaya uğraşıyoruz.
Kızın ahını alan kansız bir erkektir. Bu kızdan sonra ömründe ona da çok fena borç takan olur umarım.
buda takmamı diyorsun sen ben birinden duydum oğlanın biri kızı aşık etmiş kız öğretmen oğlanda serserinin biri herlade ama dolandırıcıymış heralde biraz kıza bu aracı tefeci gibi bir yerden kredi çektirmiş ve topuk kız o çekilen krediyi ödemesi heralde 60 yaşında biterse helal olsun meblağa yenilir yutulur gibi bişey değil tam bilmiyorum ama heralde 200 bin den fazladır. hatta kız ömrü boyu krediye çalışır dediydiler. bizede hep gold diggerler denk geliyor hayata bak.
Şaşırdım kizlar normalde garantici ve korkak olur. Demek ki kör kütük aşık olmuş.
adam yine bak sevgilisini düşünmüş faizler indiğinde ayrılmış kızım kıymet bil bu adam seni çok sevmiş (ah be kral az daha bekleseydin eylül sonuna doğru bi faiz indirimi daha vardı o zaman 30 000 çekseydin krediyi).
türkiye'de o kadar saf erkek illa bulunur da, o kadar saf kızı nasıl bulmuş?